Parodė neįprastą vaikų auklėjimo metodą: tai papiktino ir sukėlė diskusijų audrą

 Malaizijoje trijų vaikų tėvas nutarė nubausti savo sūnų peštuką, kuris mokykloje sumušė savo jaunesnįjį broliuką. Paulas Lee nufilmavo įrašą, kaip namuose neklaužadą sūnų auklėja neįprastu metodu. Surišęs blogiuką juodu karatė kostiumo diržu ir liepęs jam atsigulti ant žemės, vyras leido jaunesniajam savo sūnui atkeršyti broliui pačiam. Šis vaizdo įrašas internete sulaukė tiek pritarimų, tiek tokį vyro elgesį smerkiančių žinučių.

„Nežinau ar šis metodas teisingas ir ar jis bus efektyvus. Bet vaikui, kuris prieš tai jau daug kartų buvo baustas, manau tai bus kažkas skirtingo“, - patalpinęs vaizdo įrašą internete po juo parašė malaizietis. Prieš tai vyras skriaudikui parodė vaizdo įrašą, kurį gavo iš mokyklos. Jame matyti, kaip vyresnysis brolis skriaudžia jaunėlį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė neįprastą vaikų auklėjimo metodą: būdas sukėlė diskusijų audrą

Vėliau griežtasis tėvas liepė vaikui pasirinkti vieną iš dviejų variantų: spirti į surištą brolį arba jį išlaisvinti. Mažasis broliukas netrukus sutrikęs apsiverkė, o jo tėvas patikino, kad ir ką bepasirinktų, jis neskriaus sūnaus.

Visgi jaunesniojo brolio pasirinkimas nustebino ne vieną. Netrukus berniukas puolė išlaisvinti savo skriaudiką, o jam į pagalbą atėjo ir sesuo. Po šio veiksmo abu broliai apsikabino ir susitaikė.

„Jei kažkas žinote geresnių būdų, kaip auklėti savo atžalas, prašau pasidalinkite“, - po vaizdo įrašu diskusijai kvietė P. Lee.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų