Parduodamas Hario Poterio namas

Didžiojoje Britanijoje parduodamas labai įdomus namas. Remiantis filmo apie berniuką burtininką Harry Potterį scenarijumi, būtent šiame name gimė filmo herojus, o taip pat ir jo mokytojas Albusas Dumbledore'as, rašo britų dienraštis „The Daily Telegraph“.

Už namą prašoma 950 tūkst. svarų sterlingų. Namas „De Vere House“ yra Safolko grafystės Lavenhemo miestelyje. Šis labiausiai fotografuojamas namas pasaulyje tapo išgalvoto miestelio – Godriko Daubos – pagrindu. Gyvuoja legenda, kad šiame name 1498 metais net lankėsi tuometinis karalius Henrikas VII.

„De Vere House“ buvo pastatytas XIV amžiuje. Dabartiniai jo savininkai čia gyvena jau dvidešimt metų. Jame yra trys miegamieji, du vonios kambariai, svetainė, valgomasis, nedidelė salė svečiam priimti, skalbykla ir kambarys palėpėje.

Namo savininkas Tony Ranzetta dienraščiui papasakojo, kaip čia buvo filmuojamas filmas apie H. Potterį. „Filmavimo komanda atvyko be aktorių vidurvasary ir filmavo namą iš priekio ir galo. Jie panaudojo nufilmuotą medžiagą kaip dėlionės dalis didžiulei trimatei dėlionei išpjaudami ir įterpdami jas, kad būtų sukurtos Godriko Daubos gatvės, – pasakojo vyras. – Galiausiai buvo sukurtas žiemos vaizdas, o mūsų svetainės lange atsidūrė kalėdinė eglutė, o iš namo sklido giedamų kalėdinių giesmių garsai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų