Panika Las Vegase: šaulys automatu apšaudė minią, žuvo mažiausiai 20 žmonių

Viename Las Vegaso viešbutyje per šaudymą sekmadienio vakarą vykusiame kantri muzikos koncerte žuvo mažiausiai 20 žmonių, o dar daugiau nei 100 buvo sužeisti, pranešė viena miesto ligoninė.

21

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Las Vegaso policija praneša apie šaulį kantri muzikos koncerte

Universitetinio medicinos centro atstovė Danita Cohen nurodė, kad į šią gydymo įstaigą atvežti 26 žmonės. Pasak jos, iš jų mažiausiai du mirė, 12 būklė buvo kritinė, o kitų būklė dar vertinama. Vėliau informacija buvo pakeista, pranešama, kad žuvo net 20 žmonių, dar daugiau nei 100 buvo sužeista.

Policija taip pat pranešė pašovusi arba nukovusi vieną įtariamą užpuoliką.

Apie 22 val. 30 min. vietos (8 val. 30 min. Lietuvos) laiku gavus pranešimų apie šaudymą per kantri muzikos koncertą „Route 91 Harvest Festival“ dešimtys policijos automobilių suvažiavo į įvykio vietą Las Vegaso centriniame bulvare netoli viešbučio „Mandalay Bay“.

Pareigūnai uždarė dalį Las Vegaso bulvaro ir plento „Interstate 15“.

Į koncertą susirinkę žmonės pasakojo matę šūvių blyksnius „Mandalay“ viršutiniuose aukštuose ir girdėję automatinių šūvių papliūpas.

Socialiniuose tinkluose paskelbtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose matyti šimtai sprunkančių žmonių ir daug gulinčių sužeistų arba žuvusių asmenų.

Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad užpuolikų galėjo būti net trys, bet ši informacija nebuvo patvirtinta.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2017-10-02 17:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visuose žmonių susibūrimo vietose turi budėti policija ir saugumiečiai. Teroristų kerštas nepalauštas, jie mirties nebijo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų