Panika JAV: automobilis lėkė dviračių taku, šaudė į žmones – yra žuvusių

Žemutiniame Manhatane antradienį automobilis važiavo pėsčiųjų ir dviračių taku, kliudė daug žmonių ir kitą automobilį, pranešė policija, kuri nurodė, kad žuvo keli ir buvo sužeista daug kitų žmonių.

7

Pasak šaltinio, mažiausiai šeši žmonės žuvo, o dar mažiausiai devyni buvo sužeisti.

„Automobilis take kliudė daug žmonių, – tviteryje parašė policija. – Automobilis toliau nuvažiavo į pietus ir kliudė kitą transporto priemonę. Įtariamasis išlipo iš automobilio rodydamas į šaunamuosius ginklus panašius daiktus ir Niujorko policija į jį šovė.“

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Manhatane automobilis lėkė dviračių taku

Policija nurodė, kad įtariamasis buvo sulaikytas.

Įtariamasis išlipo iš automobilio laikydamas netikrus ginklus, sakė pareigūnai. Įtariamojo motyvai kol kas neaiškūs.

Kaip pranešė gelbėjimo tarnybos, incidentas įvyko 15 val. 6 min. (21 val. 6 min. Lietuvos laiku) Traibekos rajone, netoli kelių mokyklų, Niujorkui švenčiant Heloviną.

Pasak policijos ir liudininkų, išnuomotas „ Home Depot“ mikroautobusas ėmė važiuoti judriu dviračių taku netoli Pasaulio prekybos centro memorialo ir kliudė kažkiek žmonių, o tada jo vairuotojas šaukdamas ir laikydamas dvi ginklų imitacijas išlipo.

REKLAMA

Vienas teisėsaugos pareigūnas, kuris neturėjo įgaliojimų kalbėti viešai, sakė, kad žuvo mažiausiai šeši ir buvo sužeisti dar mažiausiai devyni žmonės.

Pasak pareigūno, incidentas tiriamas kaip galimas teroro aktas.

Liudininkai žiniasklaidai sakė matę automobilių avariją ir nurodė, kad iš vieno tų automobilių išlipo žmogus su dviem šaunamaisiais ginklais. Tada liudininkai girdėję šūvius.

Į įvykio vietą atvyko Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo (Endrius Kuomas) ir Niujorko meras Billas de Blasio (Bilas de Blasijus).

Baltieji rūmai pranešė, kad apie incidentą buvo informuotas prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas).

Tai pirmas daug aukų pareikalavęs incidentas Niujorke nuo gegužės 18 dienos, kai vienas JAV karinio jūrų laivyno veteranas Taimso aikštėje automobiliu rėžėsi į pėsčiuosius, užmušdamas 18-metę iš Mičigano ir sužeisdamas dar 22 žmones.


Rašyti komentarą...
N
Nesupratau kazko
2017-11-01 03:36:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ten saude I zmones straipsnio autorius turbut?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų