Paganykite akis: aukcione parduoda įspūdingą deimantą

Kviečiame paganyti akis į įspūdingą deimantą, vienoje Rusijos kasykloje aptiktą prieš penkerius metus. Netrukus jis bus parduotas aukcione už išties apvalią sumą.

Štai jis – įspūdingasis beveik 101 karato, arba 20-ies gramų, „Christie’s“ aukciono deimantas. Tai – didžiausias kada nors Rusijoje išgautas brAngakmenis, kuris jau po šį mėnesį Ženevoje vyksiančio aukciono turės naują šeimininką.

„Šis fantastiškas D spalvos deimantas buvo išpjautas iš grynuolio, kuris Rusijoje rastas 2016-aisiais ir kuris svėrė daugiau nei 200 karatų. Juvelyrai užtruko metus ir aštuonis mėnesius, kol jį išdailino ir grynuolis tapo štai tokiu tobulu briliantu“, – sakė „Christie’s“ atstovė.

Bespalviams deimantams briliantų industrija yra patvirtinusi šių brangakmenių spalvos skalę nuo D iki Z. D – atitinkamai aukščiausias laipsnis, tad šios kategorijos deimantai brangiausi. Visgi aukciono atstovai įsitikinę, kad šis deimantas bus nupirktas akimirksniu.

„Pastebėjome, kad pandemijos metu pirkėjai domisi pačios aukščiausios klasės brangenybėmis, tad neabejojame, kad parduosime jį už fantastišką sumą“, – pridūrė ji. 

O ta suma už šį deimantą – mažiausiai 16 milijonų eurų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų