Paaiškėjo detalių apie išpuolį Estijoje – šaulys priklausė savanoriškai karinei organizacijai

Vėlų Šeštadienio vakarą jaunas vyras sukėlė avariją, spruko iš įvykio vietos ir paleido šūvius į nepažįstamus žmones. Nusitaikė į jį sekusį motociklininką ir kelyje pasipainiojusius senelius, kurie vežė tris mažamečius anūkus. Skelbiama, kad šaulys pražudė du suaugusius žmones, o du mažamečiai ligoninėje sunkios būklės.

Kraupios šaudynės Estijoje įvyko prie degalinės „Olerex“, pietvakarinėje Pernumos apskrityje, netoli Lihulos. Maždaug 21.45 val. vakaro buvo pranešta, kad degalinėje įvyko avarija – apgadinti du automobiliai ir degalinės siena, o po maždaug 10 min. su pareigūnais susisiekė pro šalį važiavęs motociklininkas, pranešęs, kad matė ir įvykio vietos pasišalinti bandantį „Subaru“.

Skelbiama, kad motociklininkas veikiausiai bandė sekti avarijos kaltininką, bet pastarasis griebėsi ginklo. Apie 22 val. nuaidėjo šūviai. Skelbiama, kad 40-metis motociklininkas mirė vietoje.

O netrukus Subaru vairuotojas virtinę kulkų paleido ir į kitą automobilį. Jame buvo 5 žmonės. 58-erių vyras ir 61-nų moteris – seneliai, kurie automobilyje vežė tris mažamečius anūkus: trijų, penkerių ir devynerių metukų amžiaus. Kulkos pražudė moterį, ir sunkiai sužeidė trijų ir penkerių vaikus. 58-erių vyras ir 9-erių vaikas, skelbiama, sunkiai nesužeisti.

Šaudynių vietą atitvėrė gausios policijos pajėgos, o šaulys spruko į mišką. Paleido kulkas ir į pareigūnus tačiau maždaug be 20 min. pirmą valandą nakties jau buvo sulaikytas. Sulaikymo akimirką nesipriešino.

Paaiškėjo, kad kruvinas šaudynes surengė 32-ejų metų Mikk‘as Tarraste, Lihuloje turintis vasarnamį bet gyvenantis ir dirbantis Taline. Jaunas vyras buvo ilgametis Estijos savanoriškos karinės organizacijos „Estijos gynybos lyga“ narys, bet 2013 m. buvo iš jos pašalintas. 2008 metais turėjo problemų su teisėsauga dėl nelegaliai laikomo pistoleto Parabellum, po to, kai su draugu nusprendė juo pašaudyti į gyvenamąjį namą. Tuomet jo namuose rasta ir nelegaliai laikomų sprogstamų medžiagų. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl nužudymo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų