Nusikalstamas aplaidumas: nėščia moteris mirė, kai gydytojai šventė gimtadienį

Rusijoje – skandalas. Nėščia 24-erių moteris mirė ligoninėje tuo metu, kai gydytojai šventė savo kolegos gimtadienį. Ji šaukėsi pagalbos, bet niekas pas ją neatėjo. Jauna moteris išbandė viską, kol galiausiai artimiesiems išsiuntė žinutę su vienu žodžiu: mirštu.

Kai Jana Plaksij iš Krasnodaro staiga pasijuto blogai, jos tėvai pagalvojo, kad tai tėra sąrėmiai, rašo Fakt.pl. Moteris netrukus turėjo gimdyti, taigi skausmai pilvo srityje nepasirodė įtartini. Kai Janą buvo atvežta į ligoninę, slaugytoja jai skyrė nuskausminamųjų ir kažkur išėjo. Nėščioji skambino motinai ir skundėsi, kad niekas ja nesirūpina ir visas personalas išėjo švęsti vieno gydytojo gimtadienio. „Nesi nei pirma, nei paskutinė“, - tokius žodžius jauna moteris išgirdo iš medikų.

Yra žinoma, kad Jana bandė susisiekti telefonu su savo gydytoja, tačiau ši nekėlė ragelio. Tuomet, kenčianti didžiulius skausmus, ji parašė žinutę savo tetai, jog miršta. Po keleto akimirkų Jana jau nebekėlė ragelio. Kai į ligoninę atvyko tėvai, Jana jau buvo mirusi. Mirė ir jos kūdikis.

REKLAMA

„Visi išėjo, o mano mergaitė liko visiškai viena. Kai jai buvo bloga ir ji merdėjo, nieko nebuvo šalia. Jie šventė gimtadienį“, - su skaudančia širdimi sako Janos mama.

Gydytojai tvirtina, kad visą laiką buvo šalia Janos ir moteris nei akimirkai nebuvo palikta viena. Kas vis dėlto įvyko iš tikrųjų, šiuo metu aiškinasi tyrėjai.


Rašyti komentarą...
r
rusijoj viskas taip pat kaip lietuvoje
2015-12-10 02:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
rusijoj viskas taip pat kaip lietuvoje. lietuvoj irgi, jeigu gydytojai kyšio negavo - būsi "nematomas" pacientas ...
Atsakyti
-6

s
skaitytoja
2015-12-10 14:47:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiskai teisingai, ner ko stebetis Rusijos, kai pas mus ligoninese tas pats, kol nepamokesi niekas neprieis nepades, o jei ir pasimokesi, tai tikekis kad prieis!!
Atsakyti
0

m
mama
2015-12-10 08:12:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kas cia per naujiena?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų