Nuo kameros lovos nukritęs Pistorius buvo ligoninėje

Oscaras Pistorius (Oskaras Pistorijus), atliekantis laisvės atėmimo bausmę už draugės nužudymą, jau grįžo į savo kalėjimo kamerą Pietų Afrikos Respublikos sostinėje po to, kai nukritęs nuo lovos buvo nugabentas į kalėjimo ligoninę, sekmadienį patvirtino kalėjimo atstovai.

„Šeštadienio popietę jį teko gabenti į ligoninę po to, kai nukrito nuo lovos, – sakė kalėjimo atstovas Singabakho Nxumalo (Singabakhas Nksumalas). – Jis jau vėl yra mūsų priežiūroje.“

Kalėjimo atstovo teigimu, abiejų kojų neturintis parolimpietis buvo atsidūręs Pretorijos Kgosi Mampuru II kalėjimo, kuriame atlieka šešių metų bausmę, ligoninėje.

Savo ruožtu vietos savaitraštis „City Press“, remdamasis vienu tame pačiame kalėjime kalinčiu asmeniu, skelbia, kad O.Pistorius pateko į ligoninę dėl to, kad persipjovė riešus.

Paprašytas pakomentuoti tokį pranešimą S.Nxumalo atsakė: „Negalime to patvirtinti. Tai tik spekuliacijos.“

O.Pistorius buvo nuteistas dėl savo draugės Reevos Steenkamp (Revos Stenkamp) nužudymo per 2013 metų Valentino dieną. Jis teigė palaikęs savo merginą įsibrovėliu ir iššovęs į ją keturis kartus per uždarytas vonios duris.

REKLAMA

2014 metais įvykusio teismo proceso metu neigęs, kad tyčia nužudė savo draugę, O.Pistorius buvo pripažintas kaltu dėl netyčinės žmogžudystės. Tačiau vėliau apeliacinis teismas bausmę sugriežtino ir pripažino sportininką kaltu dėl tyčinio nužudymo.

29 metų O. Pistorius, anksčiau laikytas pavyzdžiu visiems neįgaliems pasaulio žmonėms, turės teisę prašytis išleidžiamas pirma laiko tik 2019 metais, kai bus atlikęs pusę skirtos bausmės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų