Numušto lėktuvo aukos: tragiškas jaunų šeimų ir jaunavedžių likimas

Vis daugėja įrodymų, kad „Boeing-737“ buvo atsitiktinai numuštas Irano oro gynybos sistemos raketomis. Lėktuvu skridę žmonės neturėjo jokių galimybių išsigelbėti. Iš 176 aukų, net 26 buvo vaikai. Buvo pražudytos jaunos šeimos, iraniečių kilmės mokslininkai ir studentų grupė iš Kanados. 

Katastrofa nusinešė ir vos pusantrų sulaukusios mergaitės gyvybę, rašoma „Daily Mail“. Žuvo net kelių šeimų visi nariai. Švedai Raheleh ir Mikaelis Lindbergai (37-erių ir 40 metų) buvo nužudyti kartu su jų dviem jaunais sūnumis – devynerių Eriku ir septynerių Emiliu.

Žuvo ir iraniečių kilmės Kanados piliečiai Pedramas Mousavi (47-erių) su žmona Mojan Deneshmand (43 metai). Jie abu dirbo Albertos universitete. Kartu su jais ore susprogdintame lėktuve buvo ir dvi dukterys – 14-os Daria ir 10-ies Darina.

Širdį verianti kanadiečių Arasho Pourzarabi (26-erių) ir Pouneh Grouji (25-erių) istorija. Edmontono gyventojai į Iraną buvo atvykę susituokti. Tai buvo jų pirmasis, kaip vyro ir žmonos, skrydis lėktuvu.

Ši pora taip pat studijavo Albertos universitete, kompiuterinių technologijų specialybėje. Daugelis Kanados iraniečių, skridusių šiuo lėktuvu buvo studentai arba mokslo darbuotojai, skridę namo po žiemos atostogų Irane.

Apie tragiškai katastrofos metu žuvusius studentus pranešė Kanados Guelfo, Vaterlo, Vakarų universitetai. 

Viena keleivė „nujautė“ nelaimę

Viena iš tragiškai pasibaigusio skrydžio keleivių, Sheyda Shadkhoo, jautė nerimą prieš pat skrydį ir dėl to skambino savo vyrui Hassanui, prašydama jo užtikrinti, kad viskas bus gerai. Tuo metu jau buvo žinoma apie Irano paleistas raketas į JAV kariuomenės dalinius, dislokuotus Irake. 

Mergina taip pat įsidėjo savo nuotrauką „Instagram“ paskyroje. Prieš pat skrydį ji rašė, kad nerimauja dėl savo saugumo, rašoma „Daily Mail“. 

Jos vyras CBC pasakojo, kad jiedu kalbėjosi likus 20 minučių iki skrydžio apie šių dienų politines aktualijas, prieš pat jai įlipant į lėktuvą. 

REKLAMA

Kartu su savo nuotrauka Sheyda įrašė ir šias eiles: „Aš išeinu, bet… man nerimą kelia tai, kas lieka po manęs. Po manęs, po manęs. Aš bijau dėl žmonių, likusių po manęs“.

Katastrofoje žuvusių 9 žmonių ukrainiečių komandos gedi visa Ukraina. Šios šalies vidaus reikalų ministro patarėjas Jevgenijus Terechovas savo „Facebook“ paskyroje paviešino žuvusiųjų pilotų ir stiuardesių bei stiuardų nuotraukas.

„Ekipažas nežūsta, jie išeina į dangų…Šviesaus atminimo“, – parašė savo žinutėje jis. 


Rašyti komentarą...
J
Juozas
2020-01-10 21:23:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz tokius darbus iranieciam turi buti atkersyta
Atsakyti
-20

V
Vanda
2020-01-11 10:26:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juozai, iraniečiai va keršijo už vieną generolą ir užmušė dar 100 savų. To kerštavimo toks dėsnis. Keršiji kitam, opasirodo _ sau. Biblijinis atvejis. Jau gavo.taškas.
Atsakyti
-3

A
ARVYDAS
2020-01-11 06:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Diktatorių valdymas turi pagaliau baigtis.Savo piliečius žudantys diktatoriai (sutraiškyta per žudiko laidotuves apie 100 iraniečių)turi būti pašalinti ir teisiami.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų