Neeilinis ledo ritulio vakaras Sočyje: Putinas įmušė 8 įvarčius

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį dalyvavo ledo ritulio legendų rungtynėse, kuriose atstovavo „Legendų“ komandai.

Sočyje vykusiame naktinio ledo ritulio lygos renginyje V.Putino atstovaujamos legendos 13:9 nugalėjo naktinio ledo ritulio lygos žvaigždžių rinktinę.

Kaip įprasta, Rusijos prezidentas buvo geriausias žaidėjas ant ledo. Skelbiama, kad V.Putinas įmušė net 8 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir praktiškai vienui vienas nulėmė rungtynių baigtį.

Rusijos prezidentas įrodė, kad covid-19 pandemija jo sportinės „formos“ nesugadino. Prieš dvejus metus vykusiame analogiškame renginyje V.Putinas irgi varžovams atseikėjo 8 įvarčius.

Kaip ir ankstesniuose renginiuose, komandos gynyba itin nepasižymi, dažniau leidžia varžovams tiesiog pelnyti įvarčius.

2020 m. dėl pandemijos renginys nevyko.

Šiose rungtynėse žaidė ne tik ledo ritulio funkcionieriai bei garsūs politikai (Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu, Maskvos regiono gubernatorius Andrejus Vorobjevas), bet ir tikros šios sporto legendos – Viačeslavas Fetisovas, Pavelas Bure, Aleksejus Morozovas ir kiti.

Rungtynėms teisėjavo pats tarptautinės ledo ritulio federacijos prezidentas šveicaras Rene Faselis. Jis niekada neslėpė savo geros draugystės su V. Putinu. 

Naktinio ledo ritulio lyga įkurta 2011 m. Tai mėgėjiška organizacija, kurios gretose daug žymių buvusių ledo ritulio žaidėjų, politikų. Pagrindinis tikslas yra ledo ritulio populiarinimas. 


Rašyti komentarą...
A
Amba
2021-05-11 06:54:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, čia nori Putiną pagirti ar pasityčioti iš jo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų