Jau tylant skandalui, kuomet informaciją Kembridžo hercogienės Kate būklę išdavusi ligoninės slaugytoja Jacintha Saldanha po vienos Australijos radijo stoties laidos vedėjų pokšto nusižudė, aiškėja nauji faktai.

Po to, kai radijo laidos vedėjai apsimesdami karaliene paskambino į ligoninę ir pasiteiravo apie Kate būklę, slaugytoja buvo rasta vienoje iš ligoninės patalpų pasikorusi, Ji paliko ir priešmirtinį laišką.

Paaiškėjo, kad 46-erių slaugytoja jau anksčiau yra bandžiusi žudytis ir net kartą, ji keletą dienų buvo gydyta intensyvios priežiūros psichiatrijos skyriuje. Tai įvyko po ketinimo šokti nuo pastato stogo, rašo Dailymail.co.uk. Moteris devynis mėnesius vartojo stiprius antidepresantus – apie tai pranešė Indijos spauda. Išaiškėjo ir dar vienas faktas: moteriai buvo labai gėda, kad tapo radijo laidos vedėjų pokšto auka ir ji apie tai neprasitarė nė vienam iš Indijoje gyvenančių šeimos narių, nors po skambučio iš radijo stoties su jais keletą kartų kalbėjosi telefonu.

 


Rašyti komentarą...
A
Audra
2012-12-23 11:50:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus straipsnio pavadinimas... Jūsų vietoj nepublikuočiau tokių straipsnių, jei vien pavadinime dvi klaidos..
Atsakyti
0

Z
Zigmas
2012-12-23 12:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
vakar žiūrėjau laidą "per kirmgraužą su Morganu Frymenu". Ten tokia teorija, kad, gaunasi, vargšė slaugytoja jau ir tada buvo nei gyva nei mirusi. (o šio straipsnio net neskaičiau)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų