Naujasis Supermenas – biseksualus: komiksų pasaulį sudrebinusi naujiena

„DC Comics“ paskelbė, kad legendinio Supermeno sūnus komiksuose atsiskleis esąs biseksualas. Komiksų kūrėjai sako, kad taip nori atiduoti „seną skolą“ LGBT+ bendruomenei.

Penktajame komiksų serijos „Superman: Son of Kal-El“ leidime Jonathanas Kentas užmegs romaną su jaunuoliu Jay’umi Nakamura, rašoma IGN.

Primename, kad „tradicinis“ supermenas – Kentas vyresnysis (Clarckas Kentas) komiksų serijoje perdavė savo apsiaustą taip pat supergalias turinčiam sūnui „tvarkytis Žemėje“, o pats išvyko gelbėti Visatos.

Jonas yra naujausias „DC Universe“ komiksų serijos personažas, 2015-aisiais pradėjęs savo „karjerą“ kaip „superberniukas“, vėliau perimantis iš savo tėvo Supermeno vaidmenį Žemėje. Pirmasis komiksas apie Supermeną pasaulį išvydo dar 1938-aisiais.

Naujasis supermenas pajus romantiškus jausmus interneto tinklaraštininkui ir aktyvistui Jay’ui Nakamurai. Sprendžiant iš paviešintų nuotraukų, šie personažai komikse pirmą sykį pasibučiuos.

„Šiandien mes esame visiškai kitoje ir gerokai geranoriškesnėje vietoje, negu buvome prieš dešimt ar net prieš penkerius metus. Kai manęs paklausė, ar aš galiu sukurti naują Supermeną nuo pirmo numerio, aš suvokiau, kad pakeisti Clarcką kitu baltuoju gelbėtoju-natūralu gali tapti praleista galimybe. Aš visada sakiau, kad visiems reikia herojų, ir kiekvienas turi matyti save savo herojuose“, – aiškino „Superman: Son of Kal-El“ scenarijaus autorius Tomas Tayloras.

Komikso kūrėjai taip pat papasakojo, kad Jay’ui taip pat pasireikš antžmogiškos galimybės, ir jis taps vieninteliu žmogumi, kurio Supermenui nereiks ginti nuo visur esančio blogio. T. Tayloro manymu tai reiškia, kad jų santykiai bus kaip lygių partnerių ir paremti abipusiu palaikymu, o pats personažas taps patikimu superherojaus partneriu.

„Klausimas Jonui (ir visai mūsų kūrybinei komandai) yra „dėl ko turi kovoti naujasis šių dienų Supermenas“? Ar gali 17-metis Supermenas kovoti su gigantiškais robotais, ignoruojant klimato krizę? Aišku, kad ne“, – aiškino scenaristas.

Jis taip pat priminė, kad Jonathanas – ne tik Supermeno, bet ir griežtos bei bekompromisės žurnalistės Lois Lane, sūnus. Ir tai taip pat atsispindi jo asmenybėje kaip „instinktyvus nepalankumas korupcijai ir tiesos troškimas“.

2021-ųjų rugpjūtį paaiškėjo, kad vienas iš pagrindinių „Batman: city legends“ komiksų serijos veikėjų Robinas suvokia esąs biseksualus. Pagal scenarijų jis eina į pasimatymą su vienu iš savo senų draugų.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2021-10-12 16:34:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na vienas iš būdų kaip dar labiau sumažinti jau ir taip rekordiškai mažus komiksų pardavimus.
Atsakyti
0

L
Lina
2021-10-12 21:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na sulaukėm - Pelenė juočkė, Supermenas gaidys, Snieguolė transgenderis.... Kur gi mes ritamės? Nenuostabu, kad Žemė Motinėlė bando mumis atsikratyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų