Motina, išėjusi į kiemą paskambinti, pagavo pro langą iškritusį sūnų Maskvoje – mįslingas pranešimas apie vaiko pagrobimą iš darželio

Pietų Sachalino (Rusija) teisėsaugininkai pradėjo tirti įvykį, kaip iš daugiabučio lango iškrito mažametis.

Birželio 17-osios vakarą 4 metukų berniukas buvo paguldytas į vietos rajono vaikų ligoninę. Nustatyta, kad jis iškrito pro penkto aukšto gyvenamojo namo Sinegorske langą.

Įvykio vietoje tyrėjai nustatė, kad berniukas, likęs vienas namuose, atsidarė langą ir netyčia iškrito.

Motina, stovėjusi po langais ir pamačiusi krentantį žemyn vaiką, atstatė rankas ir pabandė jį sugauti. Tokiu būdu jai pavyko sušvelninti smūgį, berniukas šiuo metu ligoninėje gydomas dėl smegenų sutrenkimo.

„Interfaks“ praneša, kad motina į gatvę išėjo todėl, kad namuose prastai veikia mobilusis ryšys. Stovėdama šalia laiptinės ji išgirdo klyksmą, pažiūrėjo į viršų ir pamatė savo sūnų persisvėrusį pro langą. Jau kitą akimirką jis krito žemyn, tačiau mama suspėjo jį pagauti.

Maskvoje – mįslingas pranešimas apie vaiko pagrobimą iš darželio

Maskvoje nežinomi asmenys pagrobė keturmetį iš vaikų darželio. Berniuką įsisodino į pilkos spalvos „Kia“ automobilį ir išvežė nežinoma kryptimi. Nusikaltimas įvykdytas birželio 19-ąją praneša „vesti.ru“.

REKLAMA

„Iš vaikų darželio, įskūrusio Bolšaja Tichonovskaja gatvėje, dingo vaikas, jį kažkas pasiėmė, - pranešė Rusijos policijos atstovai. Rusijos sostinės pareigūnai mano, kad vaiko pagrobimas gali būti susijęs su jo tėvų skyrybomis. Apie tai, kas būtent pranešė policijai apie vaiko pagrobimą, nėra pranešama.

Vėliau Rusijos spaudoje pasirodė pranešimas, kad dingęs ir miesto policijos ieškomas vaikas buvo surastas pas motiną namuose.  

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų