Moteris liko be žado: 70-metė anyta panoro pati žindyti savo anūką

Vaiko mama atskleidė neįtikėtiną savo 70-metės anytos reikalavimą. Anoniminiame įraše socialiniame tinkle „Reddit“ moteris pasakojo, kad jos vyro motina nori krūtimi maitinti jos dviejų mėnesių sūnų, kad sustiprintų savo ir anūko ryšį.

Motina sakė, kad pagyvenusi moteris paprašė „per daug“, ir jos vyras su ja sutinka, sakydamas, kad prašymas buvo „netaktiškas“.

Moteris teigė, kad jos anyta taip pat norėjo maitinti ir kitą jos anūką, kuris gims po šešių savaičių. Ji netgi svajoja maitinti juos abu vienu metu.

„Ši 70-metė moteris planuoja krūtimi maitinti mano svainės pirmąjį vaiką, kuris turėtų gimti po šešių savaičių“, – internete rašė moteris.

„Ji kažkur perskaitė, kad kai kuriose kultūrose močiutės padeda maitinti krūtimi, ir dabar nori tai išbandyti. Dabar ji galvoja, kad galės maitinti savo anūką, ir pradėjo man sakyti, kad ji nenori stipraus ryšio tik su vienu iš vaikų (mano mažiausiajam dabar du mėnesiai). Kadangi jis jau gimęs, ji nori pradėti „treniruotis“ maitinti krūtimi su mano kūdikiu. Aš negaliu“, – rašo mama.

Neįprastas prašymas tapo dar keistesnis, kai anyta paprašė jaunos mamos išmokyti ją maitinti krūtimi.

„Ji tikisi, kad jai gerai seksis ir ji galės maitinti ir mano kūdikį, ir mano svainės vaiką, – pasakojo moteris. – Kai ji pasakoja, kad nori maitinti juos abu vienu metu, jos akys pradeda žibėti. Atrodo, kad vaikų maitinimas vienu metu būtų didžiausia jos svajonė. Ši moteris yra išskirtinai pamišusi. Ar tokio amžiaus moterys išvis gali gaminti pieną?“

Relaktacija yra procesas, kai po kelių dienų, savaičių ar net metų, atsistato motinos pieno gamyba.

Kaip teigiama tinklalapyje apie vaisingumą „Pride Angel“, nors tai ir retas atvejis, kai kurioms net ir menopauzę patyrusioms moterims, kurios nebuvo pastojusios jau daug metų, pieno gamyba gali atsinaujinti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų