Mokytojos padėjėja nuteista už lytinius santykius su 3 paaugliais: teigia nežinojusi, kad tai nelegalu

Teksase mokytojos padėjėja buvo įkalinta po to, kai ji prisipažino turėjusi lytinių santykių su trimis paaugliais studentais. Iš pradžių ji tvirtino maniusi, kad tai daryti yra legalu.

Bowie apygardos moterų teisėjų kolegija padėjėjai Ashlyn Faye Bell (24) pirmadienį skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę, nepaisant moters manymo, kad tai daryti draudžiama tik mokytojams.

A. F. Bell nuo 2019 m. rugpjūčio iki 2020 m. gegužės dirbo bibliotekos asistente ir mokytojos padėjėja vidurinėje mokykloje Teksase, Teksarkanoje. Vieniša mama prisipažino per tą laiką turėjusi lytinių santykių su trimis studentais. Du berniukai buvo 17 metų, o kitas – 16 metų.

Nors Teksase duoti sutikimą lytiškai santykiauti gali jaunuoliai nuo 17 metų, pedagogui turėti lytinių santykių su bet kokio amžiaus moksleiviu yra nelegalu, nebent jie būtų susituokę.

A. F. Bell tikino nežinojusi, kad visi mokyklos darbuotojai negali turėti lytinių santykių su mokiniais. Ji manė, kad taisyklė galioja tik tikriesiems mokytojams, skelbia „The Blaze“. Ji taip pat tvirtino maniusi, kad visi trys studentai buvo 18 metų amžiaus.

Policija pradėjo tyrimą praėjusią vasarą po to, kai mokytoja išgirdo, kaip berniukų grupė kalbėjosi apie tai, kad vienas iš jų galimai apvaisino padėjėją. Remiantis rašytiniais parodymais buvo teigiama, kad studentai tyčiojasi iš vienos A. F. Bell aukos juokaudami, kad jis yra jos „kūdikio tėtis“. Tuo metu padėjėja nebuvo nėščia.

Policijos tyrimas atskleidė, kad 2019 metų lapkritį A. F. Bell savo namuose Naujajame Bostone lytiškai santykiavo su vienu iš 17-mečių. Ji tariamai pradėjo bendrauti su mokiniu socialinėje platformoje „SnapChat“ ir parsivežė jį iš sunkvežimių stotelės į savo namus.

Nukentėjusysis teigia, kad A. F. Bell užmigdė savo mažą vaiką ir tada įviliojo jį į savo miegamąjį, vilkėdama kelnaites ir per didelius marškinėlius. Antroji auka, taip pat 17 metų, policijai sakė, kad tą patį rudenį jis taip pat turėjo lytinių santykių su A. F. Bell jos namuose.

REKLAMA

Kaip rašoma laikraštyje „The Texarkana Gazette“, jis tariamai kelis kartus lankėsi jos namuose, kuriuose moteris jį „mokė“. Paauglys tikino, kad per vieną iš tų užsiėmimų jie turėjo lytinių santykių.

Trečias berniukas, 16 metų, sakė, kad 2019 m. lapkričio mėn. jis turėjo lytinių santykių su padėjėja ir kad ji pasiėmė jį iš jo namų, o automobilyje buvo jos mažas vaikas.

A. F. Bell bus galima lygtinai paleisti 2023 m. Išėjusi iš kalėjimo, ji bus įregistruota kaip seksualinė nusikaltėlė.


Rašyti komentarą...
J
Jorė
2021-06-12 08:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O anukas su Austeja?
Atsakyti
0

S
Skaiciau
2021-06-12 01:42:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eis laikas ir valstybiu kariniu bloku sienos bus saugomos minu laukais ir kulkosvaidziais. Kiekvienas nelegaliai ne per nustatyta vieta bandes kirsti siena bus nusaunamas arba susprogs. Tik diversines grupes bandys prasiverzt ir atlimt diversijas ir zudymus prieso teritorija. Rusijos sajungos ir Nato aljanso siena bus panasi i fronto linija kaip Donbase. Joks transportas ir ke.eiviai per siena nevyks. Jokiu kroviniu irgi. Lektuvai irgi neskraidys. Jokiunet keleiviniu lektuvu neskris. Priarteje kariniai bus numusami. Pagal sienos priedangos plana musu kariai ziema ir vasaro sedes apkasuose prie Baltarusijos ir Rusijos sienos. Kartais bus apsaudomi rusu artilerijos ir kitu ju ginklu. Gales ir patys saudyti i rusu puse. Sparciai artejame prie sitokios sienos su Baltarusija ir Rusija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų