Mirtinas gyvatės „bučinys“: paskutinis vyro vaizdo įrašas prieš pakertant nuodams

Kai filmuojame įvykius, dažnai nesusimąstome, kiek daug šis įrašas gali reikšti. Indijoje buvo nufilmuota, kaip turistas pozuoja šalia gyvatės, kurios „bučinys“ buvo mirtinas. Praėjus valandai po šio vaizdo įrašo vyras mirė pakirstas nuodų.

Vaizdo įraše matoma, kaip vadinamasis gyvačių užkalbėtojas nori turistui ant kaklo uždėti roplį, o šalia stovintys žmonės žiūri ir filmuoja.

Šaltakraujui gyvūnui ši turėjusi būti pramoga nepatiko, vos prisilietusi prie turisto skruosto, gyvatė suleido mirtiną dozę nuodų.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paskutinės asmenukės: šie žmonės žuvo vos įsiamžinę

Indijoje viešintis vyras iš pradžių nesuprato, kas nutiko ir toliau pozavo prieš kameras. Po kelių akimirkų vyrui aptemo sąmonė, rašo „DailyMail“. Vietoje to, kad būtų staigiai nugabentas į ligoninę, vyrą nuvedė pas vietinį mediką.

Maždaug po valandos vyras mirė nuo mirtinų nuodų.

Nėra žinoma, kokios rūšies yra ši kobra. Teigiama, jog Indijoje yra net penkių rūšių kobros. Visos jos turi nuodų, kurie gali būti žmonėms mirtini.

Dažniausiai Indijoje sutinkama pagal šią šalį pavadinta kobra, kurios nuodai paralyžiuoja nervų sistemą ir gali sustabdyti širdį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų