naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Londono centre ankstų penktadienio rytą peiliu sužaloti du policijos pareigūnai, jie buvo paguldyti į ligoninę, pranešė sostinės policijos pajėgos.

Londono centre ankstų penktadienio rytą peiliu sužaloti du policijos pareigūnai, jie buvo paguldyti į ligoninę, pranešė sostinės policijos pajėgos.

REKLAMA

Londono policijos pranešime nurodoma, kad du pareigūnai maždaug 6 val. (8 val. Lietuvos laiku) daug turistų pritraukiančios Lesterio aikštės rajone „susidūrė su peilį turėjusiu vyru“.

Įtariamasis, kuriam buvo panaudotas elektrošokas ir kuris buvo suimtas, taip pat paguldytas į ligoninę.

„Laukiame tolesnės informacijos apie jų būklę“, – sakoma policijos pareiškime ir priduriama, kad „vyksta incidento aplinkybių tyrimas“.

Minimas vyras areštuotas dėl sunkaus kūno sužalojimo ir pagalbos darbuotojo užpuolimo.

Londono centre šiuo metu vyksta didžiulė saugumo operacija, ruošiantis valstybinėms karalienės Elizabeth II (Elžbietos II) laidotuvėms.

Į sostinę plūsta daugybė žmonių, norinčių atiduoti paskutinę pagarbą Vestminsterio salėje pašarvotai velionei karalienei, bet minimas incidentas įvyko atokiau nuo visų atminimo renginių vietų.

REKLAMA

Pirmą kartą per beveik šešis dešimtmečius Jungtinėje Karalystėje vyksiančiose valstybinėse laidotuvėse dalyvaus lyderiai ir karališkųjų šeimų atstovai iš viso pasaulio.

REKLAMA

Tūkstančiai policininkų iš visos šalies buvo dislokuoti Londone, o 1,5 tūkst. karių yra pasirengę padėti suvaldyti minias ir užtikrinti saugumą, dešimtims tūkstančių žmonių laukiant eilėje, kad prieitų prie velionės monarchės karsto.

Nuo vėlyvo trečiadienio jis guli parlamento Vestminsterio salėje, kur bus laikomas iki ankstyvo pirmadienio.

Londono policijos pajėgos penktadienį pareiškė, kad dviejų pareigūnų sužalojimas peiliu nesusijęs su terorizmu.

REKLAMA

„Incidentas nelaikomas susijusiu su terorizmu“, – sakoma pareiškime.

Londono meras Sadiqas Khanas (Sadikas Chanas) išpuolį prieš pareigūnus pavadino „absoliučiai pasibaisėtinu“.

„Šie drąsūs pareigūnai atliko savo pareigą ir padėjo visuomenei šiuo svarbiu mūsų šaliai metu“, – sakė jis, pažymėdamas, kad policija „bėga į pavojų, kad apsaugotų kitus“, ir „turime būti labai jiems dėkingi“.

S. Khanas pridūrė, kad palaiko glaudžius ryšius su naujuoju Londono policijos komisaru Marku Rowley (Marku Rouliu), kuris šias pareigas pradėjo eiti tik pirmadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų