Lietuva – tarp labiausiai sergančių COVID-19 Europoje

Lietuva ir toliau „nežiba“ Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) ataskaitose. Išsiveržusi į „lyderes“ dar žiemą mūsų valstybė pagal naujus koronaviruso atvejus nuolat laviruoja pirmojoje pusėje.

Pastarųjų dviejų savaičių rodiklis – 5-oji vieta visoje Europoje pagal 100 tūkst. žmonių tenkantį 14-os dienų vidurkį. Taip pat mes prasčiausiai atrodome ir tarp Baltijos šalių, anksčiau trumpam užleidę „lyderių estafetę“ Estijai, kuomet kaimyninėje šalyje buvo kilęs griežtą karantiną paskatinęs įvesti ligos protrūkis.

Liūdnesnis vaizdas matyti pasižiūrėjus į paskutinių septynių dienų „Worldometers“ duomenis pagal sergamumą. Čia Lietuva Europoje užima 2-ąją vietą, priešais save užleisdama tik Švediją.

Tiesa, Lietuvos iškilimą į „TOP-5“ šalis pagal susirgimų skaičių, skirtingai nei žiemą, lėmė ne tiek galingas protrūkis mūsų šalyje, kiek sumažėjęs sergamumas likusiose Europos valstybėse. Tai įrodo ir „Worldometers“ paskutinės savaitės duomenys, pagal kuriuos Lietuva, faktiškai išlaikiusi tą patį sergamumą, kaip ir anksčiau, išsiveržia Europoje į antrąją vietą dėl nukritusio sergamumo kitose valstybėse.

 


Rašyti komentarą...
B
Birute
2021-05-06 18:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvele nuo svedu neatsilieka. Tiek stengiasi, tiek draudzia, ir tiek kontroliuoja, o rezultatas lygus 0
Atsakyti
-3

V
V
2021-05-06 18:20:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir siai vyriausybei nesiseka nors pradzioj atrode kad ryztingai imsis valdyti pandemija kaip paskutiniai taip paskutiniai tik girtis moka
Atsakyti
-2

B
Byrka
2021-05-06 18:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kam skepytis visvien melojat
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų