Lenkijoje – 6,3 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, 346 pacientai mirė

Lenkijoje per praėjusią parą nustatyti 6 322 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, taip pat mirė 346 anksčiau užsikrėtę pacientai, visuomeninis radijas šeštadienį citavo šalies sveikatos apsaugos tarnybų informaciją.

Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 6 640 naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų ir 346 mirusius pacientus.

Sveikatos apsaugos ministerijos naujausi duomenys rodo, kad nuo pandemijos pradžios šalyje iš viso patvirtinti 1 470 879 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 35 253 užsikrėtę žmonės mirė.

Ministerija šeštadienį ryte informavo, kad šalies ligoninėse šiuo metu gydomi 14 528 COVID-19 pacientai, iš kurių 1 477 reikalingas dirbtinis plaučių vėdinimas.

Iki šiol Lenkijoje persirgę koronavirusine infekcija pasveiko 1 222 782 žmonės, nurodė ministerija.

Šalyje iš viso paskiepyti 684 277 žmonės, kol kas dauguma jų gavo tik pirmąją iš dviejų būtinų vakcinos dozių, rodo pareigūnų šeštadienį paskelbti duomenys.

Ketvirtadienį viena šalies laboratorija pranešė pirmąkart Lenkijoje aptikusi vadinamosios „britiškosios“ viruso atmainos atvejį.

Vienam pacientui iš pietinės Mažosios Lenkijos vaivadijos buvo nustatytas užsikrėtimas naujos atmainos koronavirusu, neseniai atrastu Jungtinėje Karalystėje ir laikomu užkrečiamesniu negu anksčiau plitusios padermės. Tai patvirtino laboratorija „genXone“.

Ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Wojciechas Andrusiewiczius nurodė, kad kitą savaitę visoje šalyje prasidės tyrimas vadinamosios „britiškosios“ viruso atmainos paplitimo mastui nustatyti ir įvertinti jo potencialią įtaką sveikatai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų