Kruvinas išpuolis Rusijoje: buvę moksleiviai peiliu puolė mokytoją ir mažamečius Sužeista mažiausiai 11 žmonių

Permėje (Rusija) du mokyklos auklėtiniai muštynių metu peiliu sužalojo vienuolika žmonių, skelbia vietos teisėsauga. Vietos žiniasklaidos duomenimis, du nenustatyti kaukėti asmenys įsiveržė į mokyklą, kurioje peiliu sužeidė moksleivius ir mokytojus, praneša „lenta.ru“.

„Šeši nukentėję, visus pasiėmė greitoji pagalba. Čia dirba aštuonios greitosios medicinos pagalbos komandos“, – praneša vietos teisėsaugininkai. Naujienų agentūroje „Interfaks“ skelbiama, kad nukentėjo penki vaikai ir vienas mokytojas. 

„RIA Novosti“ duomenimis nuo išpuolių nukentėjo aštuoni moksleiviai ir viena mokytoja. TASS praneša apie aštuonis nukentėjusiuosius, tačiau nenurodo, ką konkrečiai sužeidė užpuolikai. Vėliau buvo patikslinta, kad viso dėl pjautinių ir durtinių žaizdų nukentėjusiais laikomi 11 žmonių.

Sužaloti žmonės yra paguldyti į ligoninę, o užpuolikai jau sulaikyti. Moksleiviai, dėl jų pačių saugumo, buvo laikomi sporto salėje.

„Ten pirmame aukšte panika, sužeisti žmonės guli ant grindų, puolė tiesiog gatvėje, smogė peiliu“, – aiškino liudininkai „59.ru“. Vienas iš užpuolikų buvo buvo gydomas dėl psichologinių problemų, rašoma „lenta.ru“ .

Radijas „Govorit Moskva“ pakalbino vienos iš moksleivių mamą, kurios žodžiai kertasi su oficialia teisėsaugos informacija. Ji taip pasakojo įvykius: „Visas antras aukštas buvo kraujyje, turėklai buvo kruvini, laiptinė buvo kraujyje. Ten užpuolė pradinių klausių mokytoją ir 4B klasės mokinius. O užpuolė buvę šios mokyklos mokiniai. Jie buvo apsirengę juodai, kaukėti. Smogė mokytojai, tuomet ėmėsi vaikų“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų