Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos valstybinis Pirmasis kanalas Maksimą Galkiną pakeis kitu vedėju, skelbia Rusijos žiniasklaida.

Rusijos valstybinis Pirmasis kanalas Maksimą Galkiną pakeis kitu vedėju, skelbia Rusijos žiniasklaida.

REKLAMA

Tokį sprendimą kanalo vadovybė priėmė po šoumeno pasisakymų apie situaciją Ukrainoje. M. Galkinas Pirmajame kanale vedė vakarinę pramoginę pokalbių laidą „Šį vakarą“ (rus. Segodnia večerom). Neatskleidžiama, kas pakeis M. Galkiną.

M. Galkinas Rusijai inicijavus karą Ukrainoje kartu su savo žmona A. Pugačiova ir judviejų vaikais išvyko į Izraelį, kurio pilietybę turi. Su savo gerbėjais M. Galkinas dalinasi kritika Rusijos režimui ir Ukrainoje pradėtam karui.

Savaitgalį jis pažėrė kritikos dėl Rusijoje vyraujančio „čia ne mes“ požiūrio. Rusijoje, kuomet pamatė, kad jų sparnuotosios raketos pataikė ne tik į tariamai karinius objektus, bet ir į gyvenamuosius pastatus, pasklido teorija, kad „raketa skrido kitur, tačiau nukrito ant daugiabučio, kuomet buvo numušta oro gynybos sistemos“.

Vaizdo įrašai liudija, kad rusų raketa skrido įprasta trajektorija ir tiesiog rėžėsi į gyvenamąjį namą. „Jūs tuo pat metu meldžiatės už taiką (Rusijos valdžios atstovai), vežate Šventąją ugnį į Maskvą ir tuo pat metu siunčiate raketas į Odesą, dėl ko žūva 3 mėnesių kūdikis. Ar čia ir vėl ne mes buvome?“ – retoriškai klausė M. Galkinas.

„Dėl tiek daug siaubingų dalykų kalta Rusija ir tuo pat metu sakoma, kad ji nėra kalta. Žvėriškumai Bučoje – tai ne mes, boingas numuštas – tai ne mes, Mariupolis sulygintas su žeme – ne mes, į Odesą skrenda raketa – ten mes, bet ne visai mes. Visur mes, bet ne mes. O mes ten išvis ką veikiam?“ – rusų klausė M. Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų