Vieno Anglijos miestelio valdžia leido plaukimo baseinui naudoti energiją, kurią pagamina šalia esantis krematoriumas, vandeniui pašildyti.Šis planas – pirmas tokio tipo Britanijoje. Pagal jį dabar per krematoriumo kaminą švaistoma šiluma bus panaudota apšildyti kaimynystėje esantį poilsio centrą ir jo naują baseiną, praneša „Reuters“.

„Kremavimo procesas yra jautrus reikalas ir mes norėjome būti tikri, kad mūsų pasiūlymai turi plačią paramą“, – sakė Carole Gandy, Redičo miestelio tarybos Centrinėje Anglijoje vadovė.

Jos teigimu, 80–90 proc. žmonių, kurie susisiekė su taryba, parėmė tokį planą.

„Mes rūpestingai paaiškinome, kaip technologija veiks, kad tai išbandyta ir patikima, ir kad tokia praktika pakankamai dažna kai kur Europoje, ypač Švedijoje“, – sakė ji.

Tačiau vietinės profesinė sąjungos atstovams šis planas nedaro jokio įspūdžio – jie teigia, kad toks sprendimas yra masinių viešųjų išlaidų apkarpymų, įgyvendinamų vyriausybės, atspindys.

„Šie pasiūlymai kelia šleikštulį ir yra vietinių gyventojų įžeidimas“, – tvirtina Rogeris McKenzie, „Unison“ – didžiausios Britanijos viešojo sektoriaus profsąjungos – regioninis sekretorius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų