Košmaras parduotuvėje: mažametės akivaizdoje aidėjo šūviai

Parduotuvės eilėje užtrukę vyrai sutrukdė įkaušusiai moteriai laiku atsiskaityti už alkoholį. Įtūžusi dėl tokios nepagarbos ji išsikvietė į pagalbą netoliese buvusį vyrą. Šis ne tik įsivėlė į muštynes, tačiau dar ir apšaudė savo priešininkus.

6

Prekybos alkoholiu apribojimai veikia daug kur, ne išimtis ir Rusija. Permės krašte, kur ir nutiko ši istorija, svaigalų įsigyti galima iki 23 val. Vienoje iš prekybos tinklo „Piatoročka“ parduotuvių kilo konfliktas, kuomet du vyrai „labai ilgai rinkosi loterijos bilietus“, o laikrodis tuo metu rodė 22 val. 50 min. Už jų stovėjo neblaivi moteris su moksleive dukra – skubėjo pasipildyti alkoholio atsargas ir pradėjo du vyrus stumdyti bei draskyti veidus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Košmaras parduotuvėje: mažametės akivaizdoje aidėjo šūviai
 

Vėliau viskas vyko, kaip dažnai pasitaiko – moteris pasiskundė vyrui, šis atvyko ginti savo damos, kilo susistumdymas, įžeistasis panaudojo šaunamąjį ginklą. Vaizdo įraše matyti, kad mergaitė bando visais būdais sutramdyti „į mūšį“ besiveržiantį tėvą, tačiau nesėkmingai.

Beje, trauminį pistoletą jis išsitraukė jau tuomet, kai muštynių dalyviai buvo išsisklaidę. Vienam jų šovė dukart į veidą, likusius nusivijo kieme, tačiau nepataikė. Labiausiai nepasisekė būtent tam pirmajam. Medikai tvirtina, kad jo patirti sužeidimai nekelia pavojaus gyvybei, tačiau „poveikis liks visam gyvenimui“.

Apšaudęs savo oponentus vyras grįžo prie kasos, susimokėjo už alų ir išėjo.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų