REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Ukrainos sostinėje Kijeve „Dešiniojo sektoriaus“ aktyvistai šturmavo Aukščiausiąją Radą, rašo unian.net.

(Atnaujinta 22.52)

Pasak prie Aukščiausiosios Rados esančio politologo Lauryno Kasčiūno, kol kas šį mitingą galima laikyti visai suprantamu.

"Kol kas tik mitingas tų, kurie nori išvengti "revoliucija suvalgo savo vaikus" statuso. Be to, tai tik dar vienas įrodymas Vakarams, kad nėra kokių ultra-radikalų naujoje Vyriausybėje. Reikia kalbėtis ir nenutolti nuo Maidano idealų", - savo socialinio tinklo "Facebook" paskyroje rašo politologas.

-------------------

(Atnaujinta 22.47)

Aktyvistai leido parlamentui Arseno Avakovo atleidimo klausimą svarstyti kovo 28 dieną, penktadienį. Po šio pasiekto sutarimo dalis protestuotojų ėmė skirstytis, o kiti demonstruoja pasiryžimą užsiimtose vietose laukti ryto.

--------------------

Susirinkę aktyvistai reikalauja revoliucijos ir daužo Ukrainos parlamento duris ir langus. Kol kas į Rados pirmininko Aleksandro Turchynovo raginimus nutraukti provokacinius veiksmus nekreipiama dėmesio.

REKLAMA
REKLAMA

Manoma, kad prie parlamento yra susirinkę apie pusantro tūkstančio žmonių. Teisėsaugos pareigūnai kol kas bando įtikinti susirinkusiuosius nutraukti provokaciją.

REKLAMA

„Dešiniojo sektoriaus" atstovai reikalauja vidaus reikalų ministro A.Avakovo atsistatydinimo iš einamų pareigų.

--------------------

Prie Aukščiausiosios Rados ketvirtadienio vakarą žmonės ėmė rinktis apie pusė dešimtos vakaro. Iš prradžių buvo giedamas himnas, sakomos kalbos.

Balsas.lt primena, kad vakar Ukrainos milicija nukovė vieną iš dešiniojo ultranacionalistinio judėjimo lyderių vakariniame Rivnės mieste, kai jį mėginant suimti įsiplieskė susišaudymas, antradienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

„Pravyj sektor“ atstovai pažadėjo „keršyti“ VRM ministrui Arsenui Avakovui.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų