Trečiadienio vakarą keturiems lietuviams buvo pateikti kaltinimai jauno italo Joele‘o Leotta‘o nužudymu, o dar du neįvardyti asmenys yra apklausiami, informuoja kentonline.co.uk.

J. Leotta‘as buvo mirtinai sužeistas šeštadienio naktį Maidstone. Kaltinimai pateikti 26 metų Aleksandrui Žuravliovui, 30-mečiui Tomui Geležiniui, 23 metų Sauliui Tamoliūnui ir 21-erių Linui Židoniui.

Jie tai pat įtariami sunkiai sužeidę ir dar vieną asmenį.

Remiantis turimomis žiniomis teigiama, kad J. Leottas į Angliją buvo atvykęs vos prieš 10 dienų. Kaip pranešama, vaikinas dirbo itališkame restorane „Vesuvius“, o gyveno virš jo esančiame bute.


Rašyti komentarą...
S
SIAUBINGA
2013-10-24 14:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
BARBARAI BARBARAI IR DAR KARTA BARBARAI !!! ATIMKIT SITIEMS GYVULIAMS PILIETYBE KAD NETERSTU LIETUVOS VARDO !!!
Atsakyti
0

y
yeah
2013-10-26 20:34:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
4 broliai lietuviai ir pora kataliku lenku purviname mieste meistone,kento grafisteje nupiso nuo vaizdo viena makaroncika ka tik atvikusi ir visai nesuprantanti anglo-litvinu-poliaku kalbos papuole i kasiaka ir nespejo pasigaileti ,kad atvyko cia,jis paprasciausiai nezinojo kokie cia lietuviai ir katalikai lenkai-90% nevykeliai,driskiai ir siaip atmatos
Atsakyti
0

D
DD
2013-11-11 18:53:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokias ismatas ne i kaleima o susaudyt.Reik pasistenkt kad mirties bausme butu greita ir be apileciju ir kito sh.Jie tik svaisto zmonijos isteklius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų