Nėščia keturių vaikų motina, beviltiškai siekdama susigrąžinti savo buvusį vaikiną, sukūrė istoriją apie jų dvejų metų dukrelės pagrobimą. Dėl melagingo pranešimo policijai dabar ji turės šešis mėnesius praleisti kalėjime.

24 metų Janine Wiles iš Blackpoolo, Didžiosios Britanijos, kurios penktasis vaikas turėtų gimti rugsėjį, pranešė policijai, kad nepažįstamas vyriškis bandė pagrobti jos dvimetę dukrelę tiesiog iš namų kiemo.

Ji tvirtino pamačiusi, kaip kažkoks vyras jau nešasi mergaitę tolyn, bet laiku spėjusi prisivyti ir išplėšti ją atgal.

Policija 13 dienų tęsė nusikaltėlio paiešką, kurioje dalyvavo 50 pareigūnų ir kuri kainavo apie 50 tūkst. svarų (daugiau kaip 200 tūkst. litų). Policija netgi sulaikė du niekuo dėtus vyriškius, o per įtariamojo atpažinimo procedūrą J. Wiles nepasikuklino melagingai įvardyti jos dukters „grobiką“, rašo dailymail.co.uk.

Pranešimas apie bandymą pagrobti mažylę sukėlė nerimą ir baimę kaimynystėje, bet galiausiai policija įsitikino, kad visa tai – tik J. Wiles fantazijos. Priremta nesutampančių faktų ir spragų savo istorijoje, moteris galiausiai prisipažino tenorėjusi sulaukti savo buvusio partnerio bei visų penkių vaikų tėvo Darreno Harnutto dėmesio bei jį susigrąžinti.

Teisėja, skirdama bausmę, pabrėžė, kad nėščiosios uždarymas į kalėjimą – tai ne keršto akcija, o veikiau pamoka, kurią jaunai moteriai derėtų išmokti visam savo likusiam gyvenimui.

J. Wiles turėtų gimdyti dar bausmei nepasibaigus, tačiau jai žadama suteikti visas reikiamas sąlygas ir medicininę priežiūrą.


Rašyti komentarą...
a
a a a a a a
2012-04-12 08:25:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai smagus pokstas!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų