JK tarp 20 mln. „AstraZeneca“ vakcina paskiepytų asmenų – 79 reti kraujo krešulių atvejai papildyta: 18.25 val.

Jungtinėje Karalystėje tarp „AstraZeneca“ vakcina nuo pandeminio koronaviruso paskiepytų asmenų patvirtinti 79 reti kraujo krešulių susidarymo atvejai, 19 jų baigėsi mirtimi, trečiadienį pranešė Vaistų ir sveikatos produktų priežiūros agentūra (MHRA).

„Iki kovo 31 dienos buvo suleista daugiau kaip 20 milijonų [„AstraZeneca“ vakcinos] dozių; mums pranešta apie 79 [retus kraujo krešulių susidarymo] atvejus. Iš šių 79 atvejų, deja, mirė 19 žmonių“, – per spaudos konferenciją kalbėjo MHRA vadovė June Raine.

Žmonėms iki 30 metų turėtų būti pasiūlyta „AstraZeneca“ skiepų alternatyva

Jungtinės Karalystės vyriausybės komitetas, konsultuojantis skiepijimo nuo koronaviruso klausimais, trečiadienį pareiškė, kad daugumai žmonių iki 30 metų, jei įmanoma, turėtų būti pasiūlyta „AstraZeneca“ skiepų alternatyva dėl nerimo dėl kraujo krešulių.

„Suaugusiems asmenims nuo 18 iki 29 metų, kurie neturi gretutinių ligų,.. turėtų būti pasiūlyta alternatyvi vakcina nuo COVID-19, o ne „AstraZeneca“ vakcina, kur tokia alternatyvi vakcina yra prieinama“, – spaudos konferencijoje sakė Wei Shen Limas (Vei Šen Limas) iš Jungtinio vakcinacijos ir imunizacijos komiteto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų