JAV Žvalgybos komitetas paviešino svarbią žinią apie D. Trumpą

JAV Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas vykdydamas tyrimą dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016 metų rinkimus nerado jokių įrodymų, kad Donaldo Trumpo rinkimų komandos nariai buvo susimokę su Maskva, pirmadienį pareiškė komitetui vadovaujantys respublikonai.

Paskelbę, kad vienerius metus trukęs tyrimas faktiškai baigtas, komiteto nariai respublikonai pripažino, kad Rusija kišosi į rinkimus. Tačiau jie atmetė JAV žvalgybos agentūrų išvadą, kad tai buvo daroma siekiant padėti D. Trumpui laimėti prezidento rinkimus.

Jie taip pat apkaltino ankstesnę Baracko Obamos (Barako Obamos) administraciją, kad ši nepadarė galo Rusijos kišimuisi.

D. Trumpas iki šiol nelinkęs pripažinti Rusijos kišimosi į rinkimų procesą fakto.

„Neradome jokių D. Trumpo kampanijos ir Rusijos slapto susitarimo, veiksmų koordinavimo ar sąmokslo įrodymų“, – rašoma komitete daugumą turinčių respublikonų išplatintoje tyrimo ataskaitos santraukoje.

Pasak dokumento autorių, jie pritaria JAV žvalgybos tarnybų vadovų 2017 metų sausį paskelbtai išvadai, kad Rusija kišosi į rinkimų procesą, tačiau nesutinka, jog tai buvo daroma, nes Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas norėjo D. Trumpo pergalės.

REKLAMA

„Komitetas baigė daugiau nei metus trukusį tyrimą ir dabar ruoš galutinę ataskaitą“, – sakė Atstovų Rūmų Žvalgybos komiteto pirmininkas respublikonas Devinas Nunesas.

„Viliamės, kad mūsų išvados ir rekomendacijos bus naudingos siekiant užtikrinti didesnį saugumą ir skaidrumą per 2018 metų kadencijos vidurio rinkimus“, – pažymėjo jis.

 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2018-03-13 11:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai reiskia , kad visi straipsniai ir kaltinimai apie Rusijos kisimasi yra melas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų