Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Galingas audrų frontas, praslinkęs virš pietinių JAV rajonų, sukėlė daugiau kaip 160 tornadų, kurie pareikalavo beveik 300 žmonių gyvybių.

REKLAMA

Televizijos kompanijos CNN duomenimis, kilę viesulai buvo vieni pražūtingiausių per visą JAV istoriją.

Daugiau žmonių gyvybių nusinešė tik tornadai, šėlę Jungtinėse Valstijose 1974 metų balandžio 3-iąją. Tada žuvo 310 gyventojų.

Pasak sinoptikų iš Nacionalinės orų tarnybos, „tornadai yra įprastas reiškinys centriniuose ir pietiniuose šalies rajonuose, bet tokie niokojami jie būna retai“. Preliminariais duomenimis, trečiadienį praūžusių viesulų padaryta žala siekia milijardus dolerių.

REKLAMA
REKLAMA

JAV prezidentas Barackas Obama pavadino tornadų padarinius „katastrofiškais“. „Aš jau kalbėjausi su Alabamos, Virdžinijos, Misisipės, Tenesio bei Džordžijos gubernatoriais ir jiems pranešiau, kad mes pasirengę suteikti jiems bet kokią pagalbą“, - pabrėžė jis.

JAV prezidentas penktadienį ketina apsilankyti Alabamoje, kuri labiausiai nukentėjo nuo viesulų. Naujausiais duomenimis, ten žuvo 195 žmonės. Daugiau kaip 1 milijonas valstijos gyventojų liko be elektros.

Tornadas JAV nusinešė jau 300 žmonių gyvynių (SCANPIX nuotr.)Tornadas JAV nusinešė jau 300 žmonių gyvynių (SCANPIX nuotr.)


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų