JAV netoli Kapitolijaus areštuotas vyras su šaunamuoju ginklu

Vašingtone prie saugumo patikrinimo posto netoli Kapitolijaus buvo areštuotas vyras, turėjęs pistoletą ir daugiau kaip 500 šovinių, pranešė pareigūnai.

Wesley Allenas Beeleris iš Virdžinijos penktadienį vakare privažiavo prie patikrinimo posto ir pasinaudodamas suklastota akreditacija pabandė patekti į saugomą rajoną, kur kitą savaitę vyks išrinktojo prezidento Joe Bideno inauguracija, rodo Vašingtono aukštesniajam teismui pateiktas dokumentas.

(152 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neramumai Vašingtone

Pareigūnams tikrinant asmenų, galinčių patekti į minimą rajoną, sąrašą, vienas iš jų ant W. A. Beelerio pikapo galo pastebėjo lipdukus, kurių viename buvo užrašyta „Pulk gyvenimą“ ir pavaizduotas šautuvas, o kitas skelbė: „Jei jie ateina tavo ginklų, pirma duok jiems savo kulkų“.

Per apklausą W. A. Beeleris pareigūnams pasakė, kad automobilyje turi pistoletą „Glock“. Per kratą surastas užtaisytas ginklas, daugiau kaip 500 šovinių ir dėtuvė, nurodoma teismui pateiktame dokumente.

W. A. Beeleris buvo areštuotas dėl neregistruoto ginklo ir amunicijos laikymo, taip pat kitų kaltinimų.

Po arešto W. A. Beeleris tikino, kad yra privatus apsaugininkas ir tiesiog pasiklydo vykdamas į darbą netoli Kapitolijaus.

Vašingtone galioja aukšto laipsnio parengtis prieš J. Bideno inauguraciją trečiadienį. Saugumas sustiprintas po sausio 6-osios incidento, kai prezidento Donaldo Trumpo šalininkų minia įsiveržė į Kapitolijų. Per šį Kongreso šturmą žuvo penki žmonės, tarp jų policininkas.

Saugumo pareigūnai įspėja, kad D. Trumpą remiantys ginkluoti ekstremistai artimiausią savaitę kels grėsmę Vašingtonui ir valstijų sostinėms. Vašingtone buvo dislokuota tūkstančiai Nacionalinės gvardijos narių, miesto centro gatvės blokuotos betono blokais.

Nacionalinė alėja, kurioje per prezidentų inauguracijas paprastai susirenka didžiulės minios, šiemet Slaptosios tarnybos prašymu visiškai uždaryta.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-17 10:42:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV Nacistai-demokratai apsaugoti ejima i valdzia ivede 25000 kareiviu sostineje.
JAV demokratijos skelbejai apsisiko bijodami JAV gyventoju.
Atsakyti
0

P
Pikasas
2021-01-17 13:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verta prisiminti, kad Sausio d. prie Kapitolijaus kalvos suveikė netikėtumo faktorius, kuriam atsirasti aktyvavo einantis pareigas prezidentas D.Trampas. Jau to šturmo metu buvo rasta ,,pasiklydusių" ginkluotų aktyvistų, kurie išlaužę duris ir išdaužę langus pateko į pastato vidų ir ten tęsė panaudotą išorėje smurtą prieš pareigūnus. Nepavykęs virsmas stipriai trenkė per D.Trumpo reitingus, kurie nukrito maždaug iki 30 procentų. JV istorijoje dar nei vienas pralaimėjęs pagrindinių partijų kandidatas nėra gavęs mažiau kaip 40 procentų rinkėjų balsų. Taip įvyko ir per paskutinius rinkimus, kur skirtumas buvo tik 7 mln balsų. Tačiau, taip buvo per pačius rinkimus. Jei rinkimai būtų pakartoti, tai labai tikėtina, kad D,Trampui ir respublikonų kandidatams į Kongresą ir Senatą grėstu visišku sutriuškinimu. Verta tikėtis, kad tvarkos palaikymo pareigūnai gavo vertingą pamoką ir panaši istorija nepasikartos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų