JAV – naujas COVID-19 pacientų mirštamumo rekordas

Jungtinėse Valstijose antradienį mirė daugiau kaip 3,9 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių – daugiausiai per vieną dieną šalyje nuo pandemijos pradžios, rodo Johnso Hopkinso universiteto paskelbti duomenys.

Baltimorėje įsikūręs universitetas nurodė, kad per parą iki 20 val. 30 min. vietos (trečiadienio 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku šalyje mirė 3 936 COVID-19 pacientai, taip pat buvo užfiksuoti 250 173 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Hospitalizuotų žmonių skaičius taip pat yra didžiausias nuo pandemijos pradžios. Remiantis „Covid Tracking Project“ duomenimis, šiuo metu ligoninėse guli daugiau kaip 131 000 COVID-19 pacientų.

Nuo pandemijos pradžios Jungtinėse Valstijose nustatyta per 21 mln. koronavirusinės infekcijos atvejų, 357 067 užsikrėtusieji mirė. Tiek pagal bendrą užsikrėtusiųjų, tiek pagal aukų skaičių JAV toli lenkia visas kitas šalis.

Jungtinės Valstijos pradėjo masinę vakcinacijos kampaniją; iki šiol šalyje pirmoji vakcinos dozė sušvirkšta 4,8 mln. žmonių, bet smarkiai atsiliekama nuo prezidento Donaldo Trumpo administracijos skelbtų planų iki 2020 metų pabaigos paskiepyti apie 20 mln. žmonių.

Antradienį išrinktasis prezidentas Joe Bidenas, pradėsiantis eiti pareigas sausio 20 dieną, kalbėjosi su savo komanda, kuri bus atsakinga už kovą su sveikatos krize.

Remiantis pareiškimu, buvo aptartos kelios galimybės paspartinti vakcinos pristatymą – įskaitant galimybę padidinti federalinės vyriausybės vaidmenį.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-01-06 09:02:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip taip rašykit nesąmones, niekas nebetiki jusu varoma propoganda. Mirštamumo rekordas, mirė tie kurie pasiskiepijo ir mirs tie kurie veliau pasikiepys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų