Italijos premjeras Silvio Berlusconis užsipuolė žiniasklaidą, kuri esą jį nuolat šmeižia ir taip sąmoningai kenkia Italijos reputacijai. Italijos vyriausybės vadovo pyktį išprovokavo tai, kad žiniasklaida ir vėl paviešino kelis jo akibrokštus.

Šeštadienį S. Berlusconis buvo apkaltintas nepagarba Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Per NATO lyderių susitikimą Vokietijos kanclerė ant raudono kilimo laukė atvykstančių valstybių lyderių. Jei visi lyderiai vos tik atvykę nuskubėjo pasisveikinti su A. Merkel, tai S. Berlusconis, vos tik išlipęs iš automobilio, nuskubėjo kalbėti mobiliuoju telefonu. A. Merkel buvo priversta bergždžiai laukti. Skelbiama, kad dėl tokio savo poelgio S. Bersluconis praleido gedulingą ceremoniją žuvusiems NATO kariams pagerbti.

Pats premjeras teigia tuo metu kalbėjęs su savo kolega Turkijos premjeru Recepu Tayyipu erdoganu, kurį esą bandė įtikinti atsisakyti opozicijos dano Anderso Fogho Rasmusseno kandidatūrai į NATO generalinius sekretorius.

Dar prieš porą dienų S. Berlusconis papiktino Anglijos karalienę. G-20 susitikimo dalyviams sustojus bendrai fotografijai, S. Berlusconis taip garsiai pasveikino JAV prezidentą Baracką Obamą, kad karalienė sutrikusi paklausė: „Kodėl jis turi taip šaukti?“.

Tiesa, Italijos premjeras kaltas nesijaučia ir dėl visko kaltina žiniasklaidą. „Aš daugiau su jumis nebekalbėsiu. Aš dirbu Italijai, o jūs dirbate prieš ją. Aš daugiau neberengsiu spaudos konferencijų. Viso to jau užtenka. Eikite po velnių“ - teigė S. Berlusconis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų