Įspėjo dėl Rusijos pakalikų grėsmės

Europos Parlamentas įspėja, kad Rusijos skleidžiama priešiška propaganda tik auga ir ragina šalis nares su tuo griežčiau kovoti. Ypatingas dėmesys atkreiptas į Rusijos žiniasklaidos priemonių RT, „Ruptly“ ir „Sputnik“ propagandinę veiklą bei tiesos visiškai neatitinkančios informacijos skleidimą.

Anot rezoliuciją inicijavusių Europos Parlamento narių, Kremlius nuolat per savo propagandines žiniasklaidos priemones kelia grėsmę demokratinėms Bendrijos vertybėms, siekia suskaldyti Europą, o apie rytines Europos Sąjungos kaimynes, įskaitant ir Lietuvą, sukurti įspūdį, jog jos yra silpnos arba net žlungančios.

Rezoliucijai, įpareigojančiai kovoti su Rusijos propaganda, Europos Parlamente pritarė 304 parlamentarai. 179 balsavo prieš, o 208 susilaikė. Tai užrūstino Vladimirą Putiną.

Santykiai su Rusija bus ir vienas pagrindinių klausimų, kuriuos su Europos Sąjungos lyderiais šiandien aptars Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. Ukrainos prezidentas Petro Porošenka ketvirtadienį paragins Europos Sąjungos lyderius laikytis tvirtos pozicijos Rusijos atžvilgiu, Tvyrant nerimui, kad Donaldas Trumpas gali nusigręžti nuo Maskvą kritikuojančios Vakarų koalicijos, jis ragins Rusijos klausimu ir toliau laikytis vieningos pozicijos bei gruodį dar pusmečiui pratęsti Rusijai taikomas ekonomines sankcijas.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:


Rašyti komentarą...
f
faktas
2016-11-25 08:17:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai Europos parlamentas siekia išgryninti skleidžiama informaciją žiniasklaidoje, kad būtų tikrais faktai paremta reali info, tai rusijos putleris išsivaizduoka kad čia kaip raganų medžioklė. Bet kai rusijoje pavyzdžiui, o ypač rusijos okupuotam Ukrainos Krymo pusiasalyje ir Donbase yra visiškai sunaikinta laisva žiniasklaida(nepriklausoma televizija, radija, spauda), terorizuojami žmonės, ir brukama susapnuota melaginga rusijos propaganda, tai tada čia viskas normalu.

Keistą demokratiją rusijos putleris su savo sukčiais išsivaizduoja.
Atsakyti
-1

v
vasia
2016-11-25 10:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
O žodžio laisvė mūsų demokratiškoje šalyje? Šią savaitę uždraudė PTP kanalą ( aš jo nežiūriu, jeigu ką ), bet nuomonė turėtų būti ne viena ir neklystanti.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų