REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujoji Gruzijos vyriausybė šalies prezidentą Michailą Saakašvilį toliau vaduoja nuo prabangių ir brangiai kainuojančių valdžios simbolių.

REKLAMA
REKLAMA

Neseniai paraginę jį išsikelti iš prabangių prezidento rūmų, vykdomosios valdžios piramidės viršūnėje atsidūrę politiniai M. Saakašvilio oponentai atėmė iš jo vieną iš dviejų prezidentinių lėktuvų.

REKLAMA

Pastarąjį lėktuvą šalies gynybos institucijos prieš pusantrų metų įsigijo lizingu. Gruzijos gynybos ministerijos duomenimis, jo aptarnavimas per metus šalies gynybos biudžetui kainavo apie 6 milijonus dolerių.

Newsru.com, remdamasi Interfaks rašo, kad Gruzijos gynybos ministras Aleksandras Burčuladzė žurnalistams pranešė, kad nuspręsta nutraukti sutartį su lizingo kompanija ir grąžinti jai lėktuvą, kadangi jį išpirkti būtų labai brangu. „Kai kyla klausimas, ar pamaitinti kariškius, ar aptarnauti prezidento lėktuvą, mes renkamės pirmąjį variantą“, pareiškė A. Burčuladzė. Tačiau jis neatskleidė lizingo kompanijos pavadinimo ir sutarties detalių.

REKLAMA
REKLAMA

Kiek anksčiau naujasis Gruzijos ministras pirmininkas Birdzina Ivanišvilis yra pareiškęs, kad prezidento institucijos aptarnavimui skiriama neleistinai daug biudžeto lėšų. Jis ragino M. Saakašvilį persikelti iš prabangaus dvaro į paprastesnę, tačiau tinkamą darbui prezidento rezidenciją.

Atsakydama M. Saakašvilio administracija pareiškė išjungsianti išorinį prezidento rūmų apšvietimą. Tai esą bus padaryta atsižvelgiant į mažesnes lėšas, numatytas kitų metų biudžeto projekte prezidento administracijai finansuoti.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų