Įkvepianti 10-mečio istorija: be abiejų kojų, bet moka stebuklus

Įkvepianti 10-mečio rusų berniuko istorija. Abi kojas dar kūdikystėje praradęs vaikas per pastarąją savaitę išgarsėjo visame pasaulyje kaip puikus riedlentininkas ir riedlenčių sporto legendos Tony Hawk‘o numylėtinis.

Maksimui 10 metų ir jis neturi abiejų kojų. Jas prarado būdamas 1,5 metų, kai užsidegė jo vaikiška lovelė. Maksimo mama tuomet buvo apkaltinta nepriežiūra ir vaiką dabar Sankt Peterburge augina įtėviai. Dar neseniai riedlentė jam tebuvo keliavimo iš taško A į tašką B priemonė, o dabar jis neatsigina šlovės – mat jo važinėjimo riedlente vaizdo įrašu savo socialinėje paskyroje pasidalino pats riedlenčių sporto legenda Tony Hawk‘as, turintis 4,6 mln. sekėjų.

„Pirmiausia važinėjau riedlente „penny board“, žinote… ir netyčia atsidūriau riedlenčių parke. Kai ėjome pro šalį, mama sumąstė, kad man reikalingas treneris ir riedėsiu normalia riedlente. Man nupirko riedlentę ir rado trenerį. Jo vardas Pavelas Muškinas. Jis turi 11 tūkst. sekėjų – tris kartus mažiau negu aš“, – sako riedlininkas Maksimas Abramovas.

Kelios dešimtys tūkstančių sekėjų, anot Maksimo trenerio Pavelo, dabar motyvuoja berniuką dar labiau stengtis.

„Milžiniškas būrys fanų, sekėjų ir šiaip žmonių rašė jam žinutes: „Maksai, tai kieta!“. Nes visi riedlentininkai panašūs į Maksą – jie visi suaugę, Maksas vienintelis vaikas“, – pasakoja treneris Pavelas Muškinas.

Maksimas svajoja kada nors sudalyvauti parolimpinėse žaidynėse, nors riedlenčių sportas neįeina į žaidynes. Ir nesvarbu, kad pralaimėtų – svarbiausia, pasak berniuko – dalyvauti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų