Į Teherane sudužusį lėktuvą neįlipo du keleiviai

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (UNSG) sekretorius Oleksijus Danilovas trečiadienį pranešė, kad du žmonės neįlipo į Ukrainos tarptautinių oro linijų (MAU) lėktuvą „Boeing 737“, sudužusį trečiadienį Teherane.

„Atkreipiu jūsų dėmesį, kad reisu išskrido 167 piliečiai. Du piliečiai neišskrido reisu iš Teherano. UNSG žino išskridusiųjų vardus“, – per spaudos konferenciją Kijeve kalbėjo jis.

O. Danilovas patikslino, kad šie du asmenys nėra Ukrainos piliečiai.

Ukrainos ministras pirmininkas Oleksijus Hončarukas savo ruožtu pareiškė, kad artimiausiu metu bus paskelbtas keleivių sąrašas.

„Remiantis protokolu, už tai atsakinga oro linijų bendrovė. Mes jau turime šią informaciją ir, žinoma, atliekame reikiamą darbą. Tačiau sąrašas turėtų tapti viešai prieinamas tik po kelių valandų“, – pažymėjo O. Hončarukas.

MAU reiso PS752 laineris, turėjęs skristi į Kijevą, anksti trečiadienio rytą sudužo praėjus nedaug laiko po pakilimo iš Teherano tarptautinio oro uosto. Neilgai trukus Iranas paskelbė suradęs abu lėktuvo savirašius prietaisus. Kaip pranešama, žuvo visi 176 lėktuve buvę žmonės.

Ukrainos užsienio reikalų ministras Vadymas Prystaika pranešė, kad tragedijos aukomis tapo 11 ukrainiečių, įskaitant devynis įgulos narius, 82 iraniečiai, 62 kanadiečiai, 10 švedų, keturi afganistaniečiai, trys vokiečiai ir trys britai.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2020-01-09 09:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matot lektuvai tokio tipo po 2 minuciu nenukrenta,jei taip butu liktu baltu detaliu ,aukscio nebuvo,jam padejo ,uzuojauta artimiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų