Į gimtinę grįžęs emigrantas išgirdo – tu esi miręs: žmona parodė mirties liudijmą

Į teismą atvykęs vyras prašė panaikinti jo žmonos kreipimąsi ir jau išduotą mirties liudijimą, kadangi jis yra gyvas ir sveikas. Rumunijos teismas atmetė vyro prašymą, aiškindamas, kad jis per vėlai kreipėsi ir todėl jis oficialiai liks pripažintu mirusiu. 

7

63 metų Constantin Reliu savo gimtinėje oficialiai mirusiu laikomas nuo 2003 m.

1992 m. C. Reliu išvyko iš Rumunijos į Turkiją, ieškodamas darbo. Paskutinį kartą savo gimtinėje jis lankėsi 1999 m., kuomet nutraukė visus ryšius su savo šeima. Po ilgų metų tylos iš savo emigravusio vyro, Reliu žmona pranešė apie vyro mirtį ir gavo mirties liudijimą.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į gimtinę grįžęs emigrantas išgirdo – tu esi miręs

Rumunijos dienraščiui Adevarul Reliu žmona teigė, kad nieko negirdėjo iš savo vyro nuo 1999 m., todėl ji manė, kad jis žuvo per žemės drebėjimą Turkijoje. Straipsnyje rašoma, kad Reliu žmona mirties liudijimo norėjo tik tam, kad galėtų dar kartą susituokti. O to negalėjo padaryti, kol nebuvo patvirtinta apie vyro mirtį. 

Vyras galbūt niekada nebūtų sužinojęs apie savo oficialiai patvirtintą mirtį gimtinėje, jei šiemet jis nebūtų sulaikytas Turkijos valdžios metais ir išsiųstas atgal į Rumuniją dėl pasibaigusio leidimo gyventi Turkijoje. C. Reliu planavo atnaujinti savo pasą Rumunijoje ir grįžti į Turkiją, tačiau atvykus į šalį, jį iškart sulaikė imigracijos pareigūnai ir pranešę, kad jis mirė dar 2003 m.

„Oficialiai aš esu miręs, nors toks nesu realiai – juk matote mane gyvą“, – vietiniai žiniasklaidai pasakojo vyras. „Aš neturiu pajamų, o ir nieko negaliu legaliai dirbti, nes esu miręs“, – pasakojo C. Reiliu.

Vyras sakė, kad nori grįžti į Turkiją, nes ten yra įsteigęs nedidelę kompaniją, tačiau dabar susiduria su teisinėmis kovomis, kad atgautų savo tapatybę ir pasą.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Emigrantė apsigyveno konteineryje: išvydę vidų žaliuosite iš pavydo

Teismo atstovas vietinėms naujienų agentūroms pranešė, kad C. Reliu per vėlai pateikė skundą dėl mirties liudijimo panaikinimo, todėl pralaimėjo bylą. Jo teigimu, sprendimas yra galutinis ir jo negalima skųsti. Kol kas C. Reiliu neaiškus jo likimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų