Šių metų „Eurovizijoje“ dalyvausianti Izraelio daina, kurią atlieka netikėtas žydės ir arabės duetas, susilaukė kritikos iš arabų menininkų.

Kaip rašo „guardian.co.uk“, duetą sudaro Achinoama Nini, populiari Izraelio dainininkė ir kovotoja už taiką, bei Mira Awad, gerai žinoma Izraelyje gyvenanti arabų dainininkė ir aktorė. Duetas yra kartu dirbęs ir anksčiau.

Praėjus dienai po Izraelio karo Gazoje pradžios, A. Nini atstovauti „Eurovizijoje“ išrinko Izraelio transliuotojų atstovai, ir ji bemat pasišovė pasiūlyti duetą Mirai Awad.

Tačiau arabės sutikimu dainuoti duetą su žyde pasipiktino grupė arabų menininkų. Jie parašė atvirą laišką, ragindami M. Awad atsisakyti dainuoti duete.

„Izraelio vyriausybė siunčia judu kaip dalį savo propagandos mašinos, kuria bandoma sukurti žydų ir arabų sugyvenimo įvaizdį, nors už to slepiasi kasdienės palestiniečių žudynės. Prašome, Mira, dėl Gazos vaikų ir kiekvieno šios žemės vaiko ateities labui – neprisidėk prie žudymo mašinos“, – rašoma laiške.

Tačiau tokia kritika dueto, atrodo, nepalietė. Arabų dainininkė pareiškė norinti parodyti, jog žydams ir arabams nelieka nieko kita, kaip tik rasti būdą gyventi vieniems šalia kitų. „Mano pozicija yra nelįsti į kampą ir nesislėpti“, – pareiškė ji.


Rašyti komentarą...
r
roberta
2009-12-24 14:00:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
pl;kl;pkm mnmnm
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų