Gydytojo žinia: persirgusiems COVID-19 galimi erekcijos sutrikimai

COVID-19 užsikrėtusiems žmonėms gresia ir ilgalaikiai sveikatos sutrikimai, vienas jų – ir erekcijos disfunkcija vyrams, įspėja medicinos ekspertai.  Infekcinių ligų specialistė dr. Dena Grayson sako, kad dabar baiminamasi, jog vakcina gali paveikti vyrų erekciją net ir jiems pasveikus.

„Labai nerimaujame, kad vyrams liga gali palikti ilgalaikių negalavimų – erekcijos disfunkciją, nes žinome, kad virusas pakenkia kraujagyslėms, – „NBC Chicago‘s LX“ sakė dr. D. Grayson. – Tai tikrai rimta problema – virusas ne tik žudo, bet ir iš tiesų padaro ilgalaikę, galimai neatitaisomą žalą.“

Nors panašu, kad dauguma žmonių nuo koronaviruso pasveiksta, dr. D. Grayson įspėja, kad laikui bėgant pasimatys „ilgalaikės neigiamos infekcijos pasekmės“, įskaitant ir neurologines komplikacijas, rašoma portale „Daily Mail“.

Dar anksčiau dr. Anthony Fauci įspėjo JAV gyventojus, kad reikėtų tikėtis užsikrėtimų koronavirusu augimo, nes šalyje švenčiant Padėkos dieną žmonės intensyviai keliavo, todėl ir sumušti visi užsikrėtimų rekordai.  

Jo teigimu, šventinių kelionių pasekmės bus tokios, kad prireiks laikinų „drastiškų“ bei „drakoniškų“ ribojimų – pavyzdžiui, daugeliui įmonių ir įstaigų teks užsidaryti, kad būtų galima apsaugoti šalies sveikatos apsaugos sistemą.

Jis sakė, kad JAV gresia „viena banga po bangos“ užsikrėtimų koronavirusu, kurių skaičius ir toliau augs. Padėkos dienos savaitgalio kelionių pasekmės iki galo paaiškės tik iki Kalėdų, kuomet gali prasidėti ir dar viena koronaviruso banga, sakė dr. A. Fauci.


Rašyti komentarą...
H
Hmmm
2020-12-20 21:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kas bus,kai suleis skiepus?Atsakymo aisku neisgirsime...
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2020-12-20 22:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebūtina būti susirinkime tam, kad ŽINOTI. Ne "pievas" raunu, o kai kas nutekino šią informaciją (ir užtat girdėjau per TV). Ar tu, "O", esi Seimo narys ir dalyvauji visuose Seimo posėdžiuose tam, kad sužinotum KOKIUS naujus įstatymus priėmė Seimas? Daugiau domėkis politika, ekonomika ir, apskritai - tave supančiu pasauliu, tai tada tau nekils TOKIŲ KVAILŲ KLAUSIMŲ.
Atsakyti
-2

J
Jonas
2020-12-20 23:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kadanors gal
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų