Gydytojo žinia: persirgusiems COVID-19 galimi erekcijos sutrikimai

, Publikuota 2020.12.20 21:15

zosia 2020-12-21 11:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bent viena gera žinia.   ATSAKYTI
Marija 2020-12-21 05:53:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vyras tada praras savo vyriškumą,nes kitai jis nebus vyras.   ATSAKYTI
Čia 2020-12-21 00:41:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad bėgtume skiepytis, ale kitaip, jei susirgsime tuo gripu, gali erekcija sutrikti. Makaronai...   ATSAKYTI
Arunas 2020-12-21 00:39:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar jūs skaitėte ką parašėte???!! Nuo vakcinos.nestovės ar.nuo covid??? Kas liepia jums kurti tokius svaigalus?!   ATSAKYTI
Laimingas senbernis 2020-12-20 22:58:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gali išviso nestovėt:))). Kam to reikia, jei moteris su vyru net bendraut nenori. Visos vos ne lesbės tapo.   ATSAKYTI
Nuomonė 2020-12-20 21:34:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Na, tikintiesiems Dievu – NĖRA KO BIJOTI (jokių didžiausių problemų ar mirties). Jeigu jie BIJO – vadinasi (tai ĮRODO, kad), jie NETIKI Dievu (meluoja net patys sau) arba nesilaiko Dievo įsakymų (įstatymų) – ir čia NETINKA JOKS PASIAIŠKINIMAS. AMEN.
Žmogaus imunitetą labai silpnina tokie dalykai, kaip alkoholio (narkotikų) vartojimas, rūkymas. Tai, - gal, ir gerai, kad nuo virusinių (ir kitokių) ligų išmirs visi tie durniai, kurie vartoja alkoholį (narkotikus) ir rūko.
O, KODĖL žmonės NEGYDOMI TAIS PAČIAIS vaistais (metodais), kuriais nuo koronaviruso per 3 dienas buvo išgydytas vyresnio amžiaus JAV prezidentas Donald Trump? Arba, - KODĖL valstybių pinigai NESKIRIAMI vitaminams, maistui ar kt. „vaistams“ žmonių IMUNITETO stiprinimui (įgavimui), kas daugeliui PADĖTŲ APSISAUGOTI NUO BET KOKIO viruso (ir koronaviruso, ir gripo, ir kt.) ir net nereikėtų skiepytis ar po to brangiai gydytis?
Žemės planetos įvairūs ištekliai yra LABAI RIBOTI (nebent žmonija sugalvotų KAIP juos padidinti ar jų neprarasti). Taigi, - jų turi užtekti TIK tam tikram skaičiui gyvų būtybių (tame tarpe ir žmonių). Valdžią turintys žmonės SLEPIA įvairią informaciją, tame tarpe ir apie pavojus „paprastiems“ žmonėms. Puikiai žinome, kad Kinija buvo net įvedusi įstatymą, kad šeima NEGALI GIMDYTI (turėti) daugiau, nei 1 vaiką. Kadangi žmonių pasaulį (KAPITALISTINĮ) valdo tik patys turtingiausieji, taigi, savo paskutiniame susirinkime jie ir nusprendė, kad JAU pats LAIKAS labai sumažinti (pradžiai, bent kokiais 3 milijardais) žmonių skaičių Žemės planetoje. Užtat, jų nurodymu ir „paleistas“ šis koronavirusas. Ir, būtent TOKS virusas, kuriam imunitetas susidaro (atlaiko) ne ilgiau, kaip 2 mėnesius. Turtingiausieji JAU pasirūpino savimi (ir jiems reikalingais žmonėmis), kad jie išliks gyvi ir vėliau puikiai išgyvens atsitikus BET KOKIEMS „kataklizmams“ (ir branduolinio karo atveju). Kol žmonės nesidomės juos supančiu pasauliu (nesidomės KAS VYKSTA toliau jų nosies), ir vietoj to, kad pažiūrėtų nors tokius dokumentinius filmus, kaip serialą „Jungtinių Amerikos Valstijų paslapčių knyga“, o domėsis tik krepšiniu (ar kitais labai nesvarbiais dalykais), tol mes turėsime įvairių didelių tokių, kaip koronavirusas, problemų. Pirmiausia, - REIKIA SUTVARKYTI pasaulį, kuriame mes gyvename, o TIK TADA gimdyti vaikus. Nebent, jūs esate VISIŠKI KVAILIAI arba labai dideli egoistai ir NEMYLITE SAVO VAIKŲ!!!
   ATSAKYTI
O 2020-12-20 21:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
tam susirinkime ir tu buvai?
Iš kur tu šitas pievas rauni?   ATSAKYTI
Nuomonė 2020-12-20 22:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nebūtina būti susirinkime tam, kad ŽINOTI. Ne "pievas" raunu, o kai kas nutekino šią informaciją (ir užtat girdėjau per TV). Ar tu, "O", esi Seimo narys ir dalyvauji visuose Seimo posėdžiuose tam, kad sužinotum KOKIUS naujus įstatymus priėmė Seimas? Daugiau domėkis politika, ekonomika ir, apskritai - tave supančiu pasauliu, tai tada tau nekils TOKIŲ KVAILŲ KLAUSIMŲ.   
Hmmm 2020-12-20 21:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O tai kas bus,kai suleis skiepus?Atsakymo aisku neisgirsime...   ATSAKYTI
Jonas 2020-12-20 23:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kadanors gal
   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų