• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Baltieji rūmai pasmerkė Rusijos smūgius Kyjivo vaikų ligoninei „Ochmatdyt“ ir pažadėjo šią savaitę pasiųsti labai griežtus signalus ir žinutes Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

14

Baltieji rūmai pasmerkė Rusijos smūgius Kyjivo vaikų ligoninei „Ochmatdyt“ ir pažadėjo šią savaitę pasiųsti labai griežtus signalus ir žinutes Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

REKLAMA

Susitikime su žurnalistais Baltųjų rūmų patarėjas nacionalinio saugumo komunikacijos klausimais Johnas Kirby pareiškė, kad V. Putinui „normalu smogti civilinei infrastruktūrai“ ir jam „nerūpi, ar žmonės yra ligoninėse, ar gyvenamuosiuose pastatuose“.

„Tai, ką pamatysite šią savaitę, yra labai stiprus signalų ir žinučių rinkinys ponui Putinui, kad jis negali laukti NATO, negali laukti Jungtinių Valstijų. Mes ir toliau remsime Ukrainą“, – patikino J. Kirby, rašo „Ukrainska Pravda“.

J. Kirby teigimu, Rusija suintensyvino kampaniją prieš Ukrainos energetikos sistemą, tyčia „atimdama iš civilių gyventojų šviesą“ prieš rudenį ir žiemą. 

REKLAMA
REKLAMA

Baltųjų rūmų pareigūnas paskelbė, kad antradienį prasidedančiame NATO viršūnių susitikime bus imtasi „kelių rimtų žingsnių“ Ukrainos priešlėktuvinei gynybai stiprinti.

REKLAMA

Per masinę rusų ataką Ukrainoje žuvo mažiausiai 33 žmonės, smogta vaikų ligoninei Kyjive

Rusija pirmadienį paleido dešimtis raketų į įvairius Ukrainos miestus, surengdama masinį išpuolį, per kurį, be kitų objektų, buvo smogta vaikų ligoninei Kyjive, žuvo mažiausiai 33 žmonės, dar dešimtys buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Rusijos retas dieninis išpuolis įvyko tuo metu, kai Varšuvoje lankosi prezidentas Volodymyras Zelenskis. Kaimyninėje šalyje jis vieši prieš išskrisdamas į NATO viršūnių susitikimą Vašingtone.

REKLAMA
REKLAMA

V. Zelenskis atvyko į Varšuvą pasirašyti saugumo susitarimo su ministru pirmininku Donaldu Tusku. Abu lyderiai tylos minute pagerbė naujų Rusijos smūgių Ukrainoje aukas.

Ukrainiečių prezidentas Varšuvoje paragino sąjungininkus „griežčiau atsakyti į smūgį, Rusijos vėl suduotą mūsų gyventojams, mūsų žemei ir mūsų vaikams“.

Naujienų agentūros AFP žurnalistai pranešė, kad Kyjivo centre girdėjosi sprogimai, virš miesto kilo juodi dūmai. Pranešama, kad sostinė atakuota dviem bangomis.

Griežta reakcija, tai būtų Maskvos bombardavimas raketomis, rusų raketų paleidimo įrenginių naikinimas, aviacijos aerodromų, raketų saugyklų naikinimas. Ir tai turi būti daroma per 24 val po teroro išpuolio, kad visiems vatiniams fašistams būtų aišku dėl ko tai daroma.
O dabar kaip visada, "susirūpinimai, griežtos reakcijos, sankcijos". Rusams nuo to nei šilta, nei šalta. Jie ir toliau gamins raketas ir terorizuos civilius Ukrainoje
Nekenčiu suskių ruskių - tai padlos įsikūniję ŽMOGUJE .Jokios jiems
Tolerancijos JOKIOS.
dieduk mano ar supranti ar jau nebesupranti ne zinutes reikalingos ,o ginklai Ukrainai kad naikinti tuos suskius
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų