Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Putinui nusišvilpt ant tų ultimatumų. Jis laiko save neklystančiu ir bebaimiu. Žinoma visada teisiu. Visi kiti kalti. Jis slepiasi bunkeryje. Niekas jo nepagaus. I nori žmones įbauginti. Bijantys žmonės jam paklus
Хороший русский – мертвый русский!
fu ,kaip negražu taip elgtis,todėl Putinui nu nu nu
O jei SARMATines zinutes atskris?Ar jam neteks apsiverst sarkofage?
@Sitas Zombis Pasiunte? kultūringi šitaip žaidžia karą ir nesikolioja kaip lietuviai
Jūs ne žinutės kremliui siųskite, o ginklus Ukrainai!
@Durniai girdėjau, parduoda ginklus ruskiam ir vėl neturi
Ir vėl rusas kaltas… pilnas internetas foto , video ir įrodymu kad paleista buvo iš Patriot sistemos USA raketa. Eilinis ožkučių smegenų plovimas koks rusas blogas.
Esi visiškas išsigimėlis
Esi visiškas išsigimėlis
@Tiesa Toks pat, kaip Vovočka Putinas
@Tiesa Na tikrai tie ruskiai balti ir pukuoti, nors prie žaizdos dek kokie geri....
@Aha labai populiarūs
O kaip ten papludimio Kryme? Kokia reakcija, kad zuvo vaikai? Tai nereikia dvigubu standartu, karas yra karas. Ir visur nekaltos aukos, nekaltos. Na, bet Salo Ukraine! :)
@Daug nekaltu auku Putinas sako, kad ne karas.
Putinas nusiuntė ypatingą žinutę visam NATO ir, pirmiausia, JAV: paleido raketas į dvi ligonines Ukrainoje, nužudė virš 30 civilių žmonių, sužalojo virš 100, sulygino su žeme vaikų ligoninę pačiame Kijeve ir taip pasveikino NATO, švenčiantį savo 75-metį. Ir ką gi JAV, kur ir vyksta šventinis renginys? Ogi nieko. Išbezdėjo tik eilinius nieko nelemiančius pažadus. Putinas davė šlapiu skuduru JAV per veidą, o JAV prezidentas net nesuprato kas atsitiko. Davė per veidą Amerikai ir Kinija, kuri NATO jubiliejaus proga nusiuntė į Baltarusiją savo karius, kurie kartu su Putino kariais treniruojasi prie Lenkijos sienos "kaip kovoti su teroristais". Kinijos kariuomenė - jau Europoje, prie Lenkijos sienos, o apsimyžėliai amerikonai ir Vakarų Europos dundukai švenčia kažkokias ten šventes. Vietoje to, kad eitų ir išspirtų iš visur - ir Ukrainos, ir Baltarusijos - visus ruskius ir jų siauraakius brokius kiniečius.
dieduk mano ar supranti ar jau nebesupranti ne zinutes reikalingos ,o ginklai Ukrainai kad naikinti tuos suskius
Varyk, Vovočka, toliau. Mes savo subine rūpinsimės, o tu rūpinkis savo subine
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų