johnas kirby

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas kirby“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas kirby“.

Karas Ukrainoje. Ukrainos kariuomenė: jei Rusija užims Časiv Jarą, jai atsivers kelias užimti ne vieną svarbų miestą

Rusijos pergalė ukrainiečių kontroliuojamame Časiv Jare, kuriame šiuo metu vyksta rusų puolimas, sukeltų pavojų likusių ukrainiečių kontroliuojamų Donecko miestų saugumui, antradienį „Politico“ sakė Ukrainos kariuomenės atstovas pulkininkas leitenantas Nazaras Vološynas. Svarbiausi įvykiai: 23:41 | Donecko srityje žuvo moteris Antradienį Rusijos kariai apšaudė kaimą Donecko srityje, apšaudymo metu žuvo savo namuose buvusi moteris, rašo „Ukrinform“. Žuvusiai moteriai buvo 63 metai.
2024-04-16

Baltieji rūmai: JAV nenori matyti krizės Artimuosiuose Rytuose eskalavimo

Jungtinės Valstijos nenori matyti krizės Artimuosiuose Rytuose eskalavimo, sekmadienį pareiškė vienas aukšto rango Baltųjų rūmų pareigūnas, Izraeliui ir sąjungininkams atrėmus didžiulę raketų ir dronų ataką iš Irano. „Mes nenorime, kad tai eskaluotųsi, – NBC laidoje „Meet the Press“ sakė Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo tarybos atstovas Johnas Kirby. – Mes nesiekiame platesnio karo su Iranu.
2024-04-14

Baltieji rūmai: Irano grasinimai imtis atsakomųjų veiksmų prieš Izraelį tebėra realūs

Baltieji rūmai penktadienį pareiškė, kad Irano grasinimai imtis atsakomųjų veiksmų prieš Izraelį po šį mėnesį Sirijoje įvykdyto smūgio, per kurį žuvo du Irano generolai, tebėra realūs. „Mes vis dar manome, kad Irano potenciali grėsmė čia yra reali ir įmanoma“, – žurnalistams sakė Nacionalinės saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.
2024-04-12

Baltieji rūmai: dabar nuo „Hamas“ priklauso, ar pavyks pasiekti paliaubas Gazos Ruože

Baltieji rūmai pirmadienį pareiškė, kad po to, kai derybininkai savaitgalį pateikė „Hamas“ pasiūlymą dėl paliaubų su Izraeliu Gazos Ruože, ši palestiniečių kovotojų grupuotė tapo atsakinga už sprendimą. „Savaitgalio pabaigoje „Hamas“ buvo pateiktas pasiūlymas. Dabar jo įgyvendinimas priklausys nuo „Hamas“, – žurnalistams telefonu sakė Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.
2024-04-08

JAV: Izraelio pasitraukimas iš Gazos Ruožo pietų greičiausiai skirtas karių poilsiui

Izraelio dalinis pasitraukimas iš pietinės Gazos Ruožo dalies greičiausiai skirtas tam, kad jo kariai galėtų „pailsėti ir atsigauti“, o ne žingsnis link naujos operacijos, sekmadienį pareiškė Baltieji rūmai. „Jie buvo vietoje keturis mėnesius, ir mes girdime, kad jie pavargo, jiems reikia atsigauti“, – ABC laidai „This Week“ sakė Nacionalinio saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.
2024-04-07

JAV vyriausybė: įspėjome Rusiją dėl teroristinio išpuolio

JAV vyriausybė teigia, kad maždaug dvi savaitės iki teroristinio išpuolio pamaskvėje įspėjo Rusiją dėl galimos atakos. Vašingtonas rusų žvalgyboms „pateikė aiškią ir detalią informaciją apie teroristinę grėsmę dideliuose renginiuose ir koncertuose Maskvoje“, ketvirtadienį sakė Nacionalinės Saugumo tarybos komunikacijos direktorius Johnas Kirby‘is.
2024-03-28

JAV sako esančios nusivylusios dėl atšaukto Izraelio delegacijos vizito

Jungtinės Valstijos yra labai nusivylusios dėl to, kad buvo atšauktas Izraelio delegacijos planuotas vizitas, per kurį planuota aptarti susirūpinimą keliančius klausimus dėl galimo puolimo pietinėje Gazos Ruožo dalyje, pirmadienį pranešė Baltieji rūmai. „Esame labai nusivylę, kad jie neatvyks į Vašingtoną, kad galėtume su jais išsamiai pasikalbėti apie perspektyvias alternatyvas įsiveržimui į Rafacho teritoriją“, – žurnalistams sakė Nacionalinio saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.
2024-03-25

Baltieji rūmai atsargiai optimistiškai vertina „Hamas“ pasiūlymą dėl paliaubų Gazos Ruože

Baltieji rūmai penktadienį pareiškė, kad atsargiai optimistiškai vertina „Hamas“ pasiūlymą dėl paliaubų Gazos Ruože, tačiau pabrėžė, kad derybos dar nesibaigė. „Esame atsargiai optimistiškai nusiteikę, kad reikalai juda teisinga linkme“, – sakė Nacionalinės saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby, pridūręs, kad „Hamas“ pasiūlymas atitiko pastaraisiais mėnesiais derybininkų aptartas ribas.
2024-03-16

Baltieji rūmai: nutekintas vokiečių įrašas yra akivaizdus rusų siekis suskaldyti Vakarus

Baltieji rūmai pirmadienį atmetė nutekintą garso įrašą, kuriame Vokietijos kariuomenės pareigūnai aptarinėja konfidencialias karo Ukrainoje detales, kaip akivaizdų Rusijos bandymą kurstyti nesutarimus tarp Kyjivo Vakarų sąjungininkių. „Tai akivaizdus rusų bandymas pasėti nesantaiką ir pademonstruoti susiskaldymą, parodyti, kad Vakarai nėra vieningi“, – nurodė Baltųjų rūmų atstovas nacionalinio saugumo klausimais Johnas Kirby.
2024-03-05

JAV patvirtino: Rusija kuria karinius pajėgumus kosmose

JAV vyriausybė patvirtino, kad Rusija kuria karinius pajėgumus, skirtus naudoti prieš palydovus kosmose. Tai ketvirtadienį Vašingtone pareiškė Nacionalinės Saugumo Tarybos komunikacijos direktorius Johnas Kirby‘is. Jis teigė negalįs nieko pasakyti apie šios grėsmės specifiką, tačiau pabrėžė, kad tiesioginio pavojaus „kieno nors saugumui“ nėra. Nors atitinkamas siekis kelia nerimą, tačiau tai nėra „aktyvus pajėgumas“, akcentavo J. Kirby‘is.
2024-02-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų