Antradienį priimtoje rezoliucijoje Europos Parlamentas pasiūlė griežčiau kovoti su neteisėtu lošimu internete, taip pat užtikrinti veiksmingesnę lošėjų, ypač jaunų, apsaugą.

Kaip praneša Europos Parlamento spaudos tarnyba, apie 10 proc. visų lošimų Europoje vyksta internetu. Pripažindamas internetinių lošimų ekonominę naudą (2008 m. iš jų gauta daugiau kaip 6 mlrd. eurų pajamų), Parlamentas ragina užtikrinti, kad jie nebūtų susiję su sukčiavimu, pinigų plovimu ar kitokia nusikalstama veikla.

Parlamentas nemano, kad reikėtų naujo ES teisės akto, kuriuo būtų reguliuojami internetiniai lošimai. Vietoj to jis siūlo tobulinti esamus vartotojų apsaugos teisės aktus, priimti Europos internetinių lošimų elgesio kodeksą, taip pat valstybių mastu sudaryti neteisėtų lošimo teikėjų sąrašus.

Rezoliucijoje siūloma geriau užtikrinti pažeidžiamų lošėjų, ypač jaunų, apsaugą, tikrinti lošėjų amžių, taip pat reikalauti lošimų reklamoje įspėti apie galimą patologinę priklausomybę nuo jų.

Europos Komisija raginama išnagrinėti galimybę pasiūlyti teisiškai privalomas priemones, pagal kurias bankai privalėtų blokuoti savo klientų ir lošimų paslaugų teikėjų, kurie neturi licencijos jų jurisdikcijoje, sandorius.

Parlamentas „gerbia kai kurių valstybių narių sprendimą uždrausti visų ar kai kurių rūšių internetinius lošimus arba šiame sektoriuje išlaikyti valstybės monopolį“.

Europarlamentarai ragina užtikrinti sąžiningas sporto varžybas ir griežtai kovoti su susitarimais dėl varžybų baigties, taip pat parengti bendrą sukčiavimo sporte apibrėžtį ir visoje Europoje numatyti baudžiamąją atsakomybę už jį. Savo ruožtu europarlamentarai ragina užtikrinti, kad finansinė nauda iš sporto lažybų pasiektų įvairių šakų sporto profesionalus bei mėgėjus.


Rašyti komentarą...
r
ree
2012-01-04 19:20:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai daro kad galvoja apie nepilnamecius,nes jiem tikrai nereiktu dometis tokiais dalykais. O vat vyresniesiems cia gera vieta palost :) mano daugelys pazistamu losia pokeri triobet svetaineje, jei rinktis eit i kazino ar ten lost, tai zinoma dauguma renkasi interneta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų