Ekspertai: Graikijos finansų bedugnė gilesnė nei manyta anksčiau

Norint padengti biudžeto išlaidas Graikijai per artimiausius dvejus metus prireiks ne 11,5, o 14 mlrd. eurų, skelbia Vokietijos žurnalas „Spiegel“. Prie tokios išvados priėjo vadinamojo trejeto – Tarptautinio valiutos fondo, Europos Sąjungos (ES) ir Europos centrinio banko – ekspertai.

Šiuo metu Europos lyderiai ieško būdų, kaip skirti Graikijai papildomų lėšų neformuojant naujojo paramos paketo. ES nedžiugina naujų sumų Atėnams pervedimo perspektyva. Vokietijos finansų ministras Wolfgangas Schaeuble Balkanų šalį pavadino „bedugne statine“, į kurią mėtyti pinigus tampa beprasmiška.

Berlyno susierzinimą kelia nuolatiniai Atėnų bandymai pakeisti galiojančios stabilizavimo programos sąlygas.

Ieškodama papildomų lėšų Graikijos valdžia buvo priversta ne tik naikinti darbo vietas viešajame sektoriuje. Buvo įvesti nauji mokesčiai, skaudžiai smogę viduriniajai klasei.

Ant Vokietijos pečių kraunama pagrindinė našta traukiant Graikiją iš finansinės pelkės. Berlyne jau seniai bręsta susierzinimas Atėnais. Anksčiau vienas Vokietijos deputatas pasiūlė Graikijai parduoti dalį savo teritorijos ir taip grąžinti skolas. Ši iniciatyva sukėlė itin didelį graikų pasipiktinimą.


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-08-20 18:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
ES komisarai neatlieka svo darbo ,nera šalių narių kontroliuojamo valdymo valdymo.Neplaninis kapitalisatinis ūkis nusėtas krizėmis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų