Egzotiškasis prezidentas moterims kovo 8-osios proga skyrė po kelis eurus

Turkmėnijos prezidentas Gurbangula Berdymuchamedovas nusprendė Kovo 8-osios proga „apdovanoti šalies moteris ir merginas“, skirdamas joms po 60 manatų (apie 1,6 euro juodojoje rinkoje).

Pinigus gauna visos valstybinėse ir privačiose organizacijose dirbančios moterys, taip pat gaunančios pensiją ar stipendijas, o taip pat ir moksleivės bei vaikų darželių auklėtinės.

Finansuojamas šis projektas iš valstybinių organizacijų, išmokančių darbo užmokestį, pensijas ir stipendijas biudžetų, tačiau dovanojama visa tai „prezidento vardu“.

Bedarbės moterys ir dirbančios pagal individualią sutartį manatų Kovo 8-osios proga negaus.

„Turkmen news“ skelbiama, kad net ir šiuo atveju įstaigos sukčiauja – vienos iš Dašoguze mokyklų vadovai 20 manatų išskaičiavo „dovanoms mokytojoms“, o dar 20 – „mergaičių bantams“. Moksleivėms iš žadėtų 60 manatų liko vos trečdalis (kiek daugiau nei 50 euro centų).

Mokyklos tėvų manymu, pinigai už „bantus“ bus panaudoti kyšiams valdininkams, nes ši puošmena mokyklose jau buvo įsigyta dar metų pradžioje.

Gurbangula Berdymuchamedovas arba „Nacijos lyderis“ savo šalyje yra sukūręs tikrą kultą. Nuo 2006-ųjų šalį valdantis ir stomatologo profesiją turintis G. Berdymuchamedovo veiklų spektras yra itin platus: propagandiniuose vaizdo įrašuose šis prezidentas gali ir grojant gitara dainuoti apie Turkėniją kartu su anūku, gali joti žirgu ar važiuoti dviračiu, o gali ir su minosvaidžiu apšaudyti įsivaizduojamą priešą.


Rašyti komentarą...
A
Algis
2021-03-08 15:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va čia tai vadas, rūpinasi savo tautos moterimis... o pas mus?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų