Egzekucija Prancūzijoje – suimtas mokytojui galvą nukirtęs jaunas čečėnas Papildyta 10.35 val.

Vyras, įtariamas nukirtęs galvą prancūzų mokytojui, kuris mokiniams neseniai buvo parodęs pranašo Mohamedo karikatūras, buvo 18-metis, gimęs Maskvoje ir kilęs iš Rusijos Čečėnijos regiono, šeštadienį pranešė naujienų agentūros AFP teisminis šaltinis.

Dėl šio penktadienį Paryžiaus priemiestyje įvykdyto nužudymo buvo suimti dar penki žmonės, įskaitant vieno mokyklos, kurioje dirbo mokytojas, moksleivio tėvus, taigi bendras sulaikytųjų skaičius padidėjo iki devynių, pranešė šaltinis, prašęs nenurodyti jo vardo.

Pasak šaltinio, du suimti tėvai buvo davę suprasti, jog nesutinka su mokytojo sprendimu parodyti karikatūras.

Kiti nauji apklausai sulaikyti asmenys priklauso įtariamojo socialiniam ratui, bet nėra jo šeimos nariai.

Užpuoliką pašovė policija ir vėliau jis mirė nuo patirtų sužalojimų.

Kad įtariamas žudikas gimė Maskvoje 2002 metais kiek anksčiau pranešė ir televizija BFMTV, remdamasi savo šaltiniais.

Televizijos duomenimis, 18-metis nebuvo patekęs nei į policijos, nei į specialiosios kovos su terorizmu tarnybos akiratį.

Penktadienio incidentas įvyko apie 17 val. vietos (18 val. Lietuvos) laiku netoli mokyklos vakariniame Prancūzijos sostinės priemiestyje Konflan Sent Honorine.

Prokurorai ataką, surengtą tęsiantis 2015 metų kruvinos atakos satyrinio žurnalo „Charlie Hebdo“ žurnalo redakcijoje vykdytojų įtariamų bendrininkų teismui, laiko teroristiniu incidentu.

„Charlie Hebdo“ supykdė daugelį musulmonų visame pasaulyje, kai paskelbė pranašo Mohammedo karikatūras.

Prieš kelias savaites kitas užpuolikas prie buvusios leidinio redakcijos Paryžiuje sužalojo du žmones, kurie, kaip jis manė, ten dirbo.


Rašyti komentarą...
E
ES
2020-10-17 10:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasikvieskim, atsivežkim, įsileiskim...
O paskui kvieskim tautą ginti...
Atsakyti
-1

D
Deja
2020-10-17 16:12:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip sakė rašytojas Bukmanas, degradavęs elitas ir liberastai nesugeba mokytis iš savo klaidų. Jau tiek kartų gavo į klyną, ir vėl ant to paties grėblio lipa. Didžiausia vertybė yra ne absoliuti laisvė (tame tarpe ir žudyti), o garbė. O už paniekintą garbę tenka mokėti. Aišku, būtų geriau, kad asilai išmoktų pamoką, bent suvoktų, kad jie asilai
Atsakyti
-1

S
Siaubas
2020-10-17 21:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fanatizmas yra bepročių maistas, sadistai linkę žudyti fanatizmu pateisina savo žiaurumą. Ir tai jauni žmonės ? Tiki tokiom nesąmonėm? Mokytojas jais pasitikėjo,neverta dėl tokių vargti , nes jų vieta kalėjime anksčiau ar vėliau.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų