Davidas Cameronas širdingai išlydėtas: jausminga kalba ir kolegų plojimai

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas trečiadienį sakydamas paskutinę kalbą parlamente pareiškė, kad Jungtinė Karalystė po vadinamojo „Brexit“ turėtų „stengtis būti taip arti ES, kaip tik galime būti“.

Bendruomenių Rūmuose per klausimų ir atsakymų sesiją D.Cameronas sakė, kad jo patarimas dar trečiadienį prie vyriausybės vairo jį pakeisiančiai Theresai May būtų toks, jog Britanijos prekybai, bendradarbiavimui ir saugumui geriausiai pasitarnautų artimi santykiai su Europa.

Premjerui baigus atsakinėti į klausimus, parlamentarai jam plojo atsistoję. Bendruomenių Rūmų nariai kaip vienas atsistojo padėkoti besišypsančiam konservatorių premjerui D.Cameronui už šešis jo vadovavimo vyriausybei metus.

Per draugišką posėdį trečiadienį premjeras buvo giriamas už tai, kad padėjo sumažinti nedarbą, finansuoti Nacionalinę sveikatos apsaugos tarnybą ir padidinti švietimo galimybes. D.Camerono sutuoktinė Samantha su vaikais kalbų klausėsi sėdėdami visuomenės nariams skirtose vietose.

REKLAMA

„Jūs galite pasiekti daugybę dalykų politikoje, – sakė 49-erių D.Cameronas sausakimšai salei. – Tai ir, galų gale, viešosios paslaugos, nacionalinis interesas – ir visa kita. Nieko iš tikrųjų nėra neįmanoma, jeigu esi pasiryžęs. Galų gale, kaip esu kartą sakęs, aš buvau būsimas kadaise“.

Parlamentarams jis pasiskundė, kad pasiilgs Dauningstrito katino Lario, kuris liks premjero rezidencijoje. Jis sakė norįs išsklaidyti gandus esą jis nemėgsta Lario. „Aš jį mėgstu ir turiu tai įrodančią nuotrauką“, – sakė jis laikydamas tą nuotrauką.

„Gaila, bet aš negaliu pasiimti Lario: jis priklauso šiam namui, ir personalas jį labai myli,taip pat ir aš“, – pridūrė D,Cameronas. Vėliau D.Cameronas dar sakė kalbą prie premjero rezidencijos Dauningstrito 10 pastato.

Savo kalboje jis sakė, kad būti ministru pirmininku jam buvo didžiausia garbė jo gyvenime. Greta jo buvo žmona Samantha ir vaikai Nancy, Elwenas ir Florence. D.Cameronas savo tarnybą įvertino teigiamai ir pasakė, kad palieka šalį stipresnę ir geresnę.

Jis palinkėjo savo įpėdinei Theresa May sėkmės derybose dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos. Būtent toks britų rinkėjų sprendimas privertė jį trauktis iš posto.

Vėliau trečiadienį D.Cameronas turėtų oficialiai atsistatydinti per susitikimą su karaliene Elizabeth II Bakingamo rūmuose, o tada jo vietą užims dabartinė vidaus reikalų sekretorė Th.May.


Rašyti komentarą...
b
brexitas
2016-07-13 19:27:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
klounas prasiko anglija ir dar issipisineja...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų