Benamiai imigrantai iš Rytų Europos šalių, tarp jų Lietuvos, jau kelis mėnesius gyvena prie Tibeto dvasinio lyderio Dalai Lamos Londono centre atidaryto memorialo, skelbia dienraštis „The Daily Mail“.

Memorialo prie Karo muziejaus (Imperial War Museum) prižiūrėtojai sako, kad kiekvieną rytą Tibeto ramybės sode yra priversti rinkti žmogaus išmatas, panaudotus prezervatyvus ir net narkotikams naudoti skirtas priemones. Benamiai net savo drabužius kabina ant paminklo, kurį 1999 metais oficialiai atidarė Dalai Lama, o miega ant skrupulingai prižiūrimų pievelių.

Pastaraisiais metais Londono policijai teko ne kartą ardyti Londono centre benamių įkurtas stovyklas. Tuomet imigrantams buvo siūloma pagalba grįžti namo. Tačiau dažniausiai tokie benamiai išvaromi ir vėliau vėl sugrįžta. Londono policija kaltina tokius benamius dėl padažnėjusių vagiliavimo ir antisocialinio elgesio atvejų.

Tarp gyvenančių prie memorialo yra ir 22 metų lietuvis Matas Krasnickas. Jaunas vyras beveik prieš mėnesį prarado darbą. Iki tol jis siųsdavo dalį uždirbtų pinigų namo į Lietuvą, kad padėtų universitete studijuojančiai seseriai.

„Esu iš Lietuvos ir parke gyvenu jau maždaug tris savaites nuo tada, kai praradau darbą“, – žurnalistui sakė lietuvis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų