Dar vienos šaudynės JAV: tarp sužeistųjų – kūdikis

Du vaikai ir penki suaugusieji buvo sužeisti per šaudymą bendruomenės šventėje Filadelfijoje, kur šeštadienį įtariamasis ėmė nesirinkdamas taikinių šaudyti į susirinkusią minią, pranešė pareigūnai ir vietos žiniasklaida.

Filadelfijos policijos leitenantas Johnas Walkeris (Džonas Volkeris) NBC padaliniui WCAU sakė, kad užpuolikas šaudė gatvėje, kurioje žmonės buvo susirinkę į šventę. „Atrodo, kad visi buvo ten, dalyvauti iškyloje, ir visi tiesiog bėgo ... Atrodo, kad jie tiesiog nesirinkdami šaudė gatvėje, tiesiog ... į bet ką, kas buvo jų kelyje“, – sakė J.Walkeris. Pasak jo, tas incidentas buvo „tiesiog baisi situacija“.

WCAU pranešė, kad tarp sužeistųjų yra pusantrų metų vaikas, kuriam kulka įdrėskė kaklą. Kitas sužeistas vaikas yra 10 metų berniukas. Kitos penkios aukos, nuo 15 iki 25 metų amžiaus, buvo nuvežtos į ligonines. Šaudoma buvo maždaug 22 val. vietos (sekmadienį 5 val. Lietuvos) laiku.

Tuo tarpu Detroite per panašų šeštadienio incidentą vienas žmogus žuvo, o dar devyni buvo sužeisti. Įtariamasis ten šaudė per šventę krepšinio aikštelėje. Šie incidentai įvyko vos kelios dienos po to, kai įtariamas baltųjų viršenybės šalininkas bažnyčioje Čarlstone Pietų Karolinoje nužudė devynis afroamerikiečius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų